×

Wyszukaj artykuł

Co za niespodzianka!

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia na Netflixie

Redakcja Pinbook | 22-03-2020 | skomentuj

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia na Netflixie

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Wydaje się, że Netflix naprawdę zaskoczył swoich użytkowników. Postanowił udostępnić na swojej platformie wyczekiwany od dawna polski horror o tytule „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Chociaż jego premiera miała odbyć się w zeszłym tygodniu – tak się jednak nie stało, czego powodem był koronawirus, który dotarł do Polski. Dlatego właśnie odwołano jego premierę. O tym, że film trafił na platformę Netflix poinformowali w oficjalnym oświadczeniu producenci filmu.

  Zobacz także  


„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na Netflixie

Premiera na platformie Netflix odbyła się w piątek, a producenci w swoim oświadczeniu napisali:

Oddajemy pierwszy polski slasher w ręce publiczności. Cieszymy się, że premiera odbędzie się na Netflix, i że już teraz możemy zaprezentować film widzom! Dla nas twórców to wyjątkowy moment, na który czekaliśmy od dawna.

Przypomnijmy sobie to, o czym opowiada horror:

Grupa nastolatków, którzy uzależnieni są od technologii, trafia na specjalny obóz offline. To ma być spokojna wędrówka po lasach, bez dostępu do smartfonów, komputerów i Internetu. Niestety, zamienia się to w prawdziwy horror, którego nikt nie przewidział. Zupełnie wymyka się to spod kontroli organizatorów. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nigdy nawet w najdalszych zakamarkach Internetu. Będą mieli szansę na odkrycie czym jest miłość, przyjaźń i poświęcenie. Czy uda im się wyjść z tego cało?

W głównych rolach filmu można zobaczyć m.in. Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, Gabrielę Muskałę czy Piotra Cyrwusa.


Wszystko na temat:

Filmy Najlepsze filmy 2020 Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: