×

Wyszukaj artykuł


Ranking

TOP5 seriali na Netflixie. Co warto obejrzeć siedząc wieczorem w domu?

Redakcja Pinbook | 14-03-2020 | skomentuj

TOP5 seriali na Netflixie. Co warto obejrzeć siedząc wieczorem w domu?

Materiały promocyjne serialu

Oceń


Czekają nas teraz długie wieczory w domu, więc dobrze jest je sobie jakoś wypełnić. Najlepiej dobrym serialem. Platformy VOD co i rusz zaskakują nas czymś nowym, więc skąd mamy wiedzieć co jest dobre, a co nie. Nie ma nic gorszego niż strata czasu przy słabym serialu. Dlatego mamy dla was kilka poleceń – przedstawiamy najlepsze seriale, które dostępne są na platformie Netflix i które możecie oglądać do woli. Jesteście ciekawi co znalazło się w naszym rankingu?

  Zobacz także  

Video dnia:1. Orange is the new black

To serial, który naprawdę może was zaskoczyć. Opowiada o więzieniu dla kobiet w Litchfield, do którego trafia Piper Chapman, która ma tam odbyć karę 15 miesięcy pozbawienia wolności. Trafiła tam przez przemytniczkę narkotyków i swoją byłą dziewczynę – Alex. Musi teraz nagle porzucić swojego narzeczonego, idealny dom, rodzinę, przyjaciół i firmę. Będzie musiała nauczyć się żyć w nowej, więziennej rzeczywistości. Pozna różnych ludzi, wyznających różne wartości. Czy będzie mogła porzucić swoje ideały i wartości, aby przeżyć w tym ciężkim więzieniu?
Alternatywnie polecamy również inny serial o kobietach w więzieniu - „Wentworth. Więzienie dla kobiet”.

2. Riverdale

Serial ten oparty jest na komiksach Archie Comics, o tej samej nazwie. Nieco zmieniono historię i powstało coś, co jest niezwykle chętnie oglądane przez nastolatków. Akcja dzieje się we współczesności i skupia się na znanych postaciach: Archiem, Betty, Jugheadzie i Veronice, i innych znajomych z miasteczka. Pierwszy sezon opowiada o zaginięciu nastolatka z wpływowej rodziny. Życie miasta całkowicie się wtedy zmienia – każdy podejrzewa każdego, a niektóry boją się mordercy, który na pewno grasuje w mieście. Niektórzy na własną rękę próbują więc odkryć prawdę.

3. Mindhunter

To serial, który opowiada o dwóch agentach FBI, których zadaniem jest przepytać morderców, aby lepiej ich poznać, wejść w ich umysł, poznać ich motywy. Na tej podstawie ich zadaniem ma być stworzenie portretu seryjnego mordercy, co ma pomóc zamknąć nierozwiązane sprawy innych morderców. Przecież, aby przewidzieć szaleńca, trzeba go najpierw lepiej zrozumieć. To śledztwo ma szansę na odmienienie przyszłości całej kryminalistyki.

  Zobacz także  


4. Lucyfer

To opowieść o władcy piekieł. Dosłownie. Lucyfer Morningstar opuszcza piekło i pojawia się w Los Angeles, gdzie przybiera postać przystojnego i bogatego mężczyzny, który prowadzi klub Lux. Chętnie korzysta ze wszystkich ludzkich uciech – szczególnie nie stroni od alkoholu, szybkich samochodów i pięknych kobiet. Jego tajną bronią jest umiejętność zmuszenia ludzi do podzielenia się z nim swoimi najskrytszymi pragnieniami. Pewnego dnia dochodzi do zabójstwa, przy którym pracuje Chloe Decker. Lucyfer stara się jej pomóc, a jednocześnie odkrywa, że nie potrafi jej zmusić do wyjawienia swoich pragnień. Jak dalej potoczy się ta znajomość?

5. Sex education

Otis jest jedynym dzieckiem Jean i Remiego. Oboje są terapeutami seksualnymi. Po rozwodzie rodziców, Otisa wychowuje tylko matka. Ze swojego pokoju, przez dziury w podłodze, podsłuchuje sesji klientów matki. Nadmiar informacji o życiu erotycznym, seksualności i odejście ojca prowadzi do problemów u Otisa z jego własną seksualnością. Mimo wiedzy i intuicji – brak mu doświadczenia. W końcu Otis zwraca uwagę pewnej dziewczyny – zbuntowanej Maeve, która całkowicie odmieni jego patrzenie na seks. W dodatku będą razem udzielali w szkole porad seksualnych.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Wszystkie tagiDodaj komentarz