×

Wyszukaj artykuł

Co dzieje się z nimi dzisiaj?

Poznali się na planie i zaiskrzyło. Te związki polskich aktorów powstawały na oczach widzów

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Poznali się na planie i zaiskrzyło. Te związki polskich aktorów powstawały na oczach widzów

Materiały promocyjne serialu

Oceń


Te pary były wystrzałowe na dużym i małym ekranie. Udało im się potem stworzyć całkiem udany duet w życiu prywatnym. Zakładamy, że o wielu z tych związków słyszeliście, ale nie wiedzieliście, że rozpoczęły się one właśnie na planie serialu czy filmu. Niektóre przetrwały próbę czasu, a inne niestety się rozpadły. Jednak, mimo wszystko, widać, że kino łączy ludzi. Czasami na dobre i na złe. To co? Rozpocznijmy wycieczkę po parach, które swoją miłość rozpoznały grając w filmie czy serialu.

  Zobacz także  


Grali razem w filmie – potem stworzyli związek

Zacznijmy może od naszego podwórka. Pierwszą parą, która poznała się na planie, a potem udało im się stworzyć związek była Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Para zakochała się w sobie kiedy grali w serialu „Pierwsza miłość”. Doczekali się również dzieci – bliźniaków. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Później, na planie tego samego serialu, Krawczyk poznał Agnieszkę Włodarczyk, z którą również próbował stworzyć trwały związek, ale i to się nie udało.

Drugą polską gwiazdą, która weszła w związek z kolegą, którego poznała na planie była Alicja Bachleda Curuś. Wraz z Colinem Farrellem zagrała w filmie „Ondine” i ich miłość zaczęła rozkwitać. Niewiele dawali im szans, ale para doczekała się dziecka – Henry’ego Tadeusza. Faktycznie, kilka miesięcy po urodzeniu się chłopca, para postanowiła się rozstać. Do dzisiaj jednak wspólnie wychowują syna i nie mówią o sobie złego słowa.

Także Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie – grali razem w „W spirali”. Para jest ze sobą do dzisiaj, są już dłuższy czas po ślubie i nawet doczekali się dziecka. Wydaje się, że są ze sobą szczęśliwi i dogadują się w każdej możliwej sprawie. Często również, do dzisiaj, udaje im się grać razem w wielu produkcjach.

  Zobacz także  


Nie inaczej było w przypadku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Para poznała się na planie serialu komediowego realizowanego dla TVN o tytule „Kasia i Tomek”. Mniej więcej w tym czasie Brodzik rozstała się ze Świderskim i całkowicie oddała się związkowi z Wilczakiem. Para również doczekała się synów-bliźniaków. Są ze sobą aż do dzisiaj, chociaż niejednokrotnie w mediach pojawiały się informacje, że para postanowiła się rozejść.

Jak widać – miłość może narodzić się w każdym, nawet najbardziej nieoczekiwanym, momencie. Jesteście ciekawi jakie pary zagraniczne wzięły się ze wspólnej pracy na planie? Chętnie opowiemy o tym w następnej części.

Wszystko na temat:

Celebryci Show-biznes Filmy Wszystkie tagiKomentarze: