×

Wyszukaj artykuł

Epidemia przerwała produkcję serialu

„Supernatural” - wstrzymano emisję kolejnych odcinków finałowego sezonu

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

„Supernatural” - wstrzymano emisję kolejnych odcinków finałowego sezonu

youtube.pl

Oceń


Rozprzestrzeniająca się po świecie epidemia koronawirusa sprawiła, że wstrzymane zostały prace nad większością filmów, seriali i programów telewizyjnych. Aktorzy ze względów bezpieczeństwa przestali pracować na planie, a ekipy filmowe zostały z powodu kwarantanny zmuszone do pozostania w swoich domach. Twórcy mają teraz trudności nawet w przypadku, gdy zakończone już zostały zdjęcia do ich filmów i seriali – postprodukcja została niemal zupełnie uniemożliwiona z powodu braku dostępu do odpowiednich narzędzi, które posiadają wytwórnie. Okazuje się, że epidemia wpłynęła znacząco także na produkcję finałowego sezonu serialu „Supernatural”.

  Zobacz także  


Scenarzysta i producent serialu Andrew Dabb opublikował na swoim Twitterze post, w którym poinformował, że 13. odcinek wyemitowany 23 marca, pt. „Destiny’s Child” na razie musi być ostatnim.

Wstrzymana produkcja

Andrew Dabb dodał także, że prawie wszystkie pozostałe odcinki zostały już nakręcone, niestety nie można ich odpowiednio opracować z powodu epidemii koronawirusa. Z powodu niemożliwej postprodukcji, prace nad kolejnymi epizodami zostały wstrzymane aż do odwołania. Producent zapewnił przy tym, że gdy tylko to będzie możliwe, serial zostanie dokończony i w całości wyemitowany. Przypominamy, że 15. sezon serialu ma się ostatecznie składać z 20 odcinków. do tej pory wyemitowano trzynaście z nich.

W finałowym sezonie bracia Winchester stają do walki z największym przeciwnikiem, z jakim do tej pory musieli się zmierzyć – z samym Bogiem. Jest to następstwem ich śmiałej decyzji, zgodnie z którą nie zgodzili się na zabicie neflima Jacka. Wygląda na to, że na poznanie zakończenia tej historii będziemy musieli jeszcze długo poczekać.


Wszystko na temat:

Seriale Epidemia Wirus Telewizja Kino Wszystkie tagiKomentarze: