×

Wyszukaj artykuł

Kiedy premiera?

„Animaniacy” powrócą! Dobra wiadomość dla fanów kreskówki

Redakcja Pinbook | 08-04-2020 | skomentuj

„Animaniacy” powrócą! Dobra wiadomość dla fanów kreskówki

youtube.pl

Oceń


„Animaniacy” to amerykański serial animowany, który powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Niektórym nie trzeba przedstawiać jego kreskówkowych bohaterów – rodzeństwa Yakko, Wakko i Dot, a także niezbyt rozgarniętego Pinky i superinteligentnego Mózga. Już od pewnego czasu słychać było pogłoski na temat reaktywacji tego kultowego serialu dla dzieci i młodzieży (a nawet niektórych dorosłych). Teraz już te informacje zostały oficjalnie potwierdzone i wiadomo, że właśnie trwają prace nad rebootem „Animaniaków”.

  Zobacz także  


Nowa wersja kreskówki zostanie stworzona dla platformy Hulu. Premiera nowych „Animaniaków” jest planowana na drugą połowę 2020 roku.

Wielki powrót

Twórcy poinformowali, że swojego głosu odświeżonym postaciom udzielą ci sami aktorzy, którzy występowali w pierwotnej wersji – Yakko zdubbinguje Rob Paulsen, Wakko – Jess Harnell, a Dot – Tress MacNeille. Od Roba Paulsena dowiedzieliśmy się także, że w nowych „Animaniakach” na pewno pojawią się ulubione postaci większości widzów – Pinky i Mózg. Te dwie myszy laboratoryjne z czasem zrobiły taką karierę, że doczekały się osobnego serialu o swoich przygodach. Okazuje się, że Pinky’emu głosu użyczy właśnie Paulsen, a Maurice LaMarche – Mózgowi. Podobnie jak w przypadku oryginału, za produkcję serialu ma odpowiadać Steven Spielberg. Nie możemy się już doczekać powrotu tej kultowej kreskówki.


Wszystko na temat:

Seriale Kino Zapowiedź Premiera Dzieci Steven Spielberg Wszystkie tagiKomentarze: