×

Wyszukaj artykuł

Kiedy pojawią się nowe odcinki?

„All Rise” - serial będzie kręcony zdalnie

Redakcja Pinbook | 08-04-2020 | skomentuj

„All Rise” - serial będzie kręcony zdalnie

youtube.pl

Oceń


Z powodu epidemii koronawirusa większość prac na planach filmowych została przerwana i tymczasowo zawieszona. W tej sytuacji niektórzy twórcy zdecydowali się na dokańczanie postprodukcji w domu lub skrócenie sezonów o kilka odcinków. Taki los spotkał między innymi serial „Imperium”, którego finałowy sezon został zakończony wcześniej, niż planowano. Niektórzy jednak postanowili nie dać za wygraną. Pojawiła się właśnie informacja, że producenci serialu „All Rise” podjęli decyzję o wznowieniu pracy nad swoją produkcją. Wszystko jednak odbędzie się zgodnie z wszelkimi wymogami bezpieczeństwa – zdjęcia do filmu będą powstawać zdalnie, a ekipa serialu nie będzie musiała wychodzić z domu.

  Zobacz także  


Cały serial będzie teraz nagrywany przy pomocy komunikatorów internetowych i wszelkich udogodnień związanych z rozwojem współczesnej techniki.

Nowa formuła

Okazuje się, że twórcy „All Rise” zamiast poddać się epidemii, postanowili wykorzystać zaistniałe okoliczności i stworzyć z nich tło dla rozwoju dalszych losów bohaterów. W kolejnych odcinkach zobaczymy więc jak bohaterowie odnajdują się w realiach pandemii koronawirusa. Greg Spottiswood, producent wykonawczy serialu stwierdził:

To unikalna szansa dla całej naszej rodziny „All Rise”, aby zjednoczyć się – w różnych domach, a nawet miastach – i opowiedzieć historię o wytrwałości, sprawiedliwości oraz sile społeczeństwa.

Pierwszy nakręcony w ten sposób odcinek ma się pojawić już 4 maja. Wiadomo już, że zostanie przedstawiony w nim problem funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, który znalazł się w sytuacji epidemii i przymusowej izolacji. Zdjęcia do serialu będą powstawały w domach aktorów przy pomocy komunikatorów FaceTime, WebEx i Zoom, więc niemałe wyzwanie będzie czekać osoby zajmujące się postprodukcją – żeby wszystko wyglądało w miarę dobrze i spójnie, będą musiały poddać otrzymany materiał gruntownej obróbce i nałożyć wirtualne tła, dzięki którym bohaterowie będą mogli być osadzeni w swoich serialowych domach. Trzeba przyznać, że wszystko zapowiada się bardzo interesująco – fani będą mogli się utożsamić z bohaterami serialu, którzy znaleźli się w podobnej jak oni, kryzysowej sytuacji.


Wszystko na temat:

Seriale Epidemia Wirus Kino Telewizja Internet Wszystkie tagiKomentarze: