×

Wyszukaj artykuł

Kiedy premiera?

„Z kamerą u Kardashianów” - słynny reality show trafi na Netflixa!

Marta | dnia: 05-05-2020 | skomentuj

„Z kamerą u Kardashianów” - słynny reality show trafi na Netflixa!

Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

„Z kamerą u Kardashianów” to amerykański reality show, który pokazuje codzienne życie członków rodziny Roberta Kardashiana – znanego prawnika, który był obrońcą O. J. Simpsona. Chociaż Kardashian zmarł w 2003 roku na raka przełyku, jego rodzina postanowiła nie tracić czasu i wzmocnić swoją popularność poprzez udział w programie telewizyjnym. Reality show z udziałem byłej żony i córek prawnika, Kim, Kourtney i Khloe, jest emitowany od 2007 roku i doczekał się już 256 odcinków. Okazuje się, że niebawem tajniki życia rodziny Kardashianów będą mogli poznać użytkownicy Netflixa.

  Zobacz także  


Program „Z kamerą u Kardashianów” pojawi się na Netflixie już pierwszego czerwca.

Rodzinne skandale

Słynne reality show z udziałem największych amerykańskich celebrytów stopniowo ewoluowało. Początkowo program pokazywał życie byłej żony Roberta Kardashiana, Kris Jenner oraz jej drugiego męża, Bruce’a Jennera, a także dzieci Kris z jej pierwszego małżeństwa: Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian i Roba Kardashiana. Widzowie programu mogli również zobaczyć w nim dzieci będące owocem związku Bruce’a i Kris – Kendall oraz Kylie Jenner. Przez długi czas cała ta liczna rodzina mieszkała w jednym domu. Obecnie zaś dzieci Kris zaczęły zakładać własne rodziny i prowadzić życie na własną rękę.

Do tej pory powstało 16 sezonów programu. W ostatnich sezonach można zobaczyć między innymi, jak Bruce Jenner przechodzi zmianę płci i przyjmuje imię Caitlyn, a także jak rozwija się kariera wszystkich dzieci celebrytów. Wraz z premierą programu na Netflixie, fani programu będą mieli okazję przypomnieć sobie burzliwe nieraz i obfitujące w skandale wydarzenia z życia Kardashianów. Na razie nie wiadomo jednak, ile sezonów pojawi się w dniu premiery na platformie.


Wszystko na temat:

Kim Kardashian Programy telewizyjne Kris Jenner Caitlyn Jenner Khloe Kardashian Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz