"Przyjaciele" się przeprowadzają. Zaraz znikną z Netflixa. Szykuje się nowy gigant wśród serwisów streamingowych.

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Każdy z nas zna kultowe kwestie z Przyjaciół. Niektórzy oglądali ich tyle razy, że są w stanie zacytować dokładnie, słowo w słowo, daną kwestię. Ale to serial, który się nigdy nie znudzi. I niebawem zniknie z Netflixa. To będzie kolejny cios, jaki wyprowadzi serwis. Najpierw planuje zabrać The Office (dostępny tylko w Stanach) – kultowy i najśmieszniejszy serial o korporacji. Teraz zamierza nas wszystkich pozbawić dobrej dawki humoru, jaką od zawsze byli Przyjaciele.

Chandler, Monica, Rachel, Ross, Phoebe i Joey się przeprowadzają. I to na zupełnie nową platformę jaką będzie HBO Max. Będzie można na niej znaleźć m.in. produkcje HBO, Warner Bros, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, Cartoon Network i Looney Tunes. To 10 000 godzin niesamowitej rozrywki.

Friends cast; lithub.com

A oprócz tego wiele innych treści, które wcześniej nie były dostępne w serwisach streamingowych. Serwis planuje również swoje własne produkcje pod nazwą Max Originals. Co prawda nie ma jeszcze informacji, że platforma będzie dostępna w Polsce i ile będzie wynosiła miesięczna subskrypcja, ale gdzie Przyjaciele tam i my.

Oficjalna informacja jest taka, że Przyjaciele znikną z platformy Netlflix w styczniu 2020 roku. Zapraszamy więc na maraton odcinek po odcinku!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage