×

Wyszukaj artykuł


Jakie są nowe terminy?

Przeniesiono premierę kolejnych filmów. "Ciche miejsce 2" i "Szybcy i wściekli 9" nie w tym roku?

Redakcja Pinbook | 14-03-2020 | skomentuj

Przeniesiono premierę kolejnych filmów. "Ciche miejsce 2" i "Szybcy i wściekli 9" nie w tym roku?

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Niedawno pisaliśmy o tym, że przełożono film o Bondzie „No Time to Die”. Później do tego grona dołączył film „Mulan”. Również na naszym rodzimym podwórku koronawirus doprowadził do opóźnień w projekcjach filmów – dotknęło to twórców i aktorów filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Niestety, powoli więcej filmów musi przełożyć swoją premierę. I w ten sposób „Szybcy i wściekli 9”, a także „Ciche miejsce 2” będą musieli sobie dłużej poczekać.

  Zobacz także  

Video dnia:„Szybcy i wściekli 9”

Mimo wcześniejszych zapewnień, Vin Diesel został zmuszony do tego, aby przełożyć premierę 9. części filmu „Szybcy i wściekli”. Tłumy fanów czekały na kontynuację tej serii – 22 maja na pewno mieli wpisane w kalendarzu. Ostatecznie jednak nie będzie to data premiery. Wytwórnia Universal Studios postanowiła, że przeniesie premierę filmu na 2 kwietnia… 2021 roku!

Vin Diesel w swoim oświadczeniu napisał:

Wiemy jak kochacie tę sagę i jak wyczekujecie jej kolejnego rozdziału. Dlatego wyjątkowo trudno jest mi przekazać wiadomość o przeniesieniu daty premiery. Jasnym okazało się, że nie wszyscy nasi fani będą mieli możliwość zobaczyć film, gdyby zadebiutował w maju. I choć wiemy, że wizja dłuższego oczekiwania jest rozczarowująca, podjęliśmy tę decyzję z myślą o bezpieczeństwie wszystkich. 

„Ciche miejsce 2”

Druga część horroru w reżyserii Johna Krasinskiego miał się ukazać już w przyszłym tygodniu – początkowo był to 18 i 20 marca. Ostatecznie, z powodu pandemii koronawirusa, poinformowano, że premiera zostaje przeniesiona na inny termin. Nowa data nie została jeszcze ustalona.


Wszystko na temat:

Filmy Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz