×

Wyszukaj artykuł

Właściciele kin protestują

Film „Trolle 2” trafi od razu na VOD

Redakcja Pinbook | 27-03-2020 | skomentuj

Film „Trolle 2” trafi od razu na VOD

youtube.pl

Oceń


Przez epidemię koronawirusa pozamykane zostały wszelkie instytucje kultury, teatry i kina. Z tego powodu wiele premier filmów zostało przełożonych na inne terminy, a niektórzy producenci zdecydowali się na udostępnienie swoich nowych filmów za pośrednictwem platform internetowych i serwisów VOD. Podobną decyzję podjęła właśnie wytwórnia Universal Pictures, która ogłosiła, że jedna z jej największych planowanych w tym roku premier odbędzie się nie w kinach, a na platformach VOD. Krok ten nie spotkał się jednak z aprobatą właścicieli kin.

  Zobacz także  


Szef Międzynarodowego Stowarzyszenia Właścicieli Kin, John Fithian, skrytykował decyzję producentów „Trolli 2”.

Oświadczenie

Fithian wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że wytwórnia Universal Pictures okłamała widzów. Podkreślił w nim, że inne studia przekładają premiery swoich filmów, ponieważ wiedzą, że dystrybucja kinowa jest konieczna dla utrzymania ich modelu biznesowego. Dodał także, że właściciele kin dobrze zapamiętają sobie decyzję Universal Pictures jeszcze długo po zakończeniu epidemii koronawirusa.

Film „Trolle 2” przedstawia historię rozśpiewanych Queen Poppy i Brancha, którzy odkrywają, że poza ich wioską znajdują się inne światy zamieszkane przez Trolle. Okazuje się jednak, że nie dogadują się najlepiej z obcymi Trollami. Gdy wszystkim Trollom zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, muszą one zewrzeć swoje szeregi i wspólnie wystąpić przeciwko zbliżającemu się wrogowi.


Wszystko na temat:

Filmy Film Premiera Kino Epidemia Wirus Wszystkie tagiKomentarze: