×

Wyszukaj artykuł

Powstanie też film

„Czarodziejka z księżyca” - serial powraca! Darmowe odcinki pojawią się na YouTube

Redakcja Pinbook | 28-04-2020 | skomentuj

„Czarodziejka z księżyca” - serial powraca! Darmowe odcinki pojawią się na YouTube

Materiały prasowe

Oceń


Animowana „Czarodziejka z księżyca” w latach dziewięćdziesiątych biła rekordy popularności. Anime i manga o tym tytule sprawiły, że japońskie kreskówki stały się sławne na całym świecie. Dla fanów mamy dobrą wiadomość – niebawem w kinach pojawi się filmowa odsłona przygód bohaterów kultowego serialu. Dwuczęściowy długometrażowy film o tytule „Sailor Moon Eternal” będzie kontynuacją wersji z 2014 roku „Sailor Moon Crystal”. Przedstawi losy wojowniczek, które będą musiały stoczyć bitwę z Cyrkiem Martwego Księżyca i złą Nehelenią. Światowa premiera filmu jest zaplanowana na 11 września 2020 roku. Nie wiadomo jednak, czy z powodu epidemii koronawirusa premiera nie zostanie przesunięta na początek 2021 roku.

  Zobacz także  


Serial „Sailor Moon” premierę w Japonii miał w 1992 roku. W Polsce był emitowany w latach 1995-1997 i 2011-2013. Z pewnością dla wielu osób był on pierwszym kontaktem z japońskim anime.

Darmowe odcinki

Dla fanów, którzy nie mogą się już doczekać premiery najnowszej filmowej wersji „Czarodziejki z księżyca”, przygotowano specjalną niespodziankę. Na oficjalnym kanale „Sailor Moon” na YouTube pojawiać się będą odcinki serii, które zostaną udostępnione zupełnie za darmo. Dystrybutor TOEI Animation zapowiedział, że od dnia 24 kwietnia na kanale mają się stopniowo ukazywać pierwsze trzy sezony serialu, czyli łącznie aż 127 odcinków. Co tydzień będzie się tam pojawiać 10 kolejnych odcinków, z których ostatnie ukażą się 23 lipca. Z pewnością będzie to dobra okazja nie tylko na umilenie sobie czasu kwarantanny, ale również na dokładne przypomnienie sobie fabuły słynnego serialu.


Wszystko na temat:

Seriale YouTube Seriale online Internet Film Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: