×

Wyszukaj artykuł

Player.pl - oglądaj filmy i seriale online - sprawdź ofertę

Redakcja Pinbook | 12-07-2019 | skomentuj

Player.pl - oglądaj filmy i seriale online - sprawdź ofertę

player_1_logo_filmy_seriale_online

Oceń


Oglądanie filmów i seriali online

Rozwój technologii i internetu przyniósł ze sobą nowe możliwości. Dostęp do najnowszych filmów i seriali w zaciszu własnych czterech ścian to możliwość, która pojawiła się wraz z rozwojem platform streamingowych. Platforma Player.pl to swojego rodzaju hybryda serwisów takich jak Netflix czy HBO GO z tradycyjną telwizją. Dostęp do filmów i seriali w przypadku tej usługi jest darmowy, skazani jesteśmy jednak na oglądanie reklam. Możemy zdecydować się na wykupienie usługi Player+, która wyłącza dla naszego konta wyświetlanie reklam. Po wyborze płatnego konta mamy również dostęp do kanałów LIVE oraz biblioteki VOD.

Szukasz bazy filmów i seriali online? Przeczytaj o Fili.cc

  Zobacz także  


Oferta Player.pl – co możemy znaleźć w usłudze?

Większość materiałów udostępnionych na platformie możemy obejrzeć bez żadnych opłat, w zamian Player wyświetla nam reklamy na stronie jak i w trakcie naszego seansu. Oferta podzielona jest na pakiety w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć ten, który najbardziej pasuje jego preferencjom. Pakiety prezentują się następująco:

Start – otrzymujemy dostęp do kanałów TVN, TVN 7 oraz TTV na żywo, do wglądu na dwololnym urządzeniu.

Start Extra -  otrzymujemy dostęp do 12 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24h, premierowe odcinki wybranych seriali z ramówki TVN wcześniej, niż są one emitowane w telewizji tradycyjnej. Dostęp do katalogu filmów i seriali online.

Best TV – otrzymujemy dostęp do 28 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24h, premierowe odcinki wybranych seriali z oferty TVN wcześniej niż w tradycyjnej telewizji oraz dostęp do biblioteki filmów i seriali VOD.

Canal+ - otrzymujemy dostęp do 23 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24h, bogaty wybór filmów i seriali z biblioteki VOD oraz sport na kanałach CANAL+.

Max – otrzymujemy dostęp do 39 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24h, dostęp do oferty sportowej i filmowej na kanałach Canal+, najczęściej oglądanych przez widzów kanałów telewizyjnych i dostęp do biblioteki filmów i seriali VOD.

Unlimited – otrzymujemy dostęp do 45 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24h, oferty filmowej i sportowej CANAL+ wzbogaconej o dostęp do pakietów HBO oraz ELEVEN SPORTS, dostęp do kolekcji filmów i seriali VOD.

Niezależnie od tego, jaki pakiet wybierzemy, możemy dokupić do nieg opcje dodatkowe. Mamy do wyboru:

HBO – otrzymujemy dostęp do kanałów HBO, HBO , HBO 3, dostęp do kolekcji filmów i seriali VOD oraz możliwość oglądania oryginalnych produkcji HBO.

Eleven Sports – Otrzymujemy dostęp do kanałów Eleven Sports, meczy ligi hiszpańskiej, niemieckiej i włoskiej na żywo oraz treningów, kwalifikacji i wyścigów Formula 1.

Canal+ seriale extra – otrzymujemy dostęp do bogatej biblioteki seriali VOD z oferty nc+, najnowsze seriale stają się dla nas dostępne tuż po światowej premierze.

Kolekcja Fox Play – otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD seriali z oferty kanału FOX. Najnowsze tytuły stają się dla nas dostępne chwilę po światowej premierze.

Kolekcja National Geographic Play – otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD programów i seriali dokumentalnych dla całej rodziny.

 Przeczytaj również o podobnej platformie ipla.tv

  Zobacz także  


Player.pl – jak korzystać? - darmowy okres próbny

Platforma streamingowa telewizji TVN pozwala nam wypróbowanie usługi Player+ przez 7 dni, następnie jeżeli chcemy mieć przywileje płynące z wykupienia jednego z dostępnych pakietów musi zapłacić lub odstąpić od opłaty, czego możemy dokonać w każdej chwili. Większość materiałów video widocznych na stronie jest jednak darmowych i z pewnością każdy z nas znajdzie tam coś interesującego. Korzystanie jako darmowy użytkownik wiąże się z koniecznością oglądania reklam.





Wszystko na temat:

Wszystkie tagi



Komentarze: