×

Wyszukaj artykuł

Znamy już datę premiery!

„W głębi lasu” - Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z nowego polskiego serialu

Redakcja Pinbook | 07-05-2020 | skomentuj

„W głębi lasu” - Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z nowego polskiego serialu

Materiały prasowe

Oceń


„W głębi lasu” to kolejny już polski serial, który został wyprodukowany specjalnie dla Netflixa. Harlan Coben, którego powieścią jest inspirowana nowa produkcja, jest obecnie jednym z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy. Ma już na swoim koncie blisko trzydzieści powieści, które zostały wydane w nakładzie przekraczającym 70 milionów sztuk. Książki pisarza przetłumaczono na 43 języki z całego świata. W 2018 roku Coben podpisał z Netflixem umowę, która pozwoli na stworzenie 14 adaptacji jego książek, również przyszłych. Pisarz mówił w jednym z wywiadów o nowym polskim serialu:

Jestem bardzo dumny, że współpracuję z niesamowitą obsadą i twórcami z Polski, oraz pomagam ich znakomitą pracę przedstawić widzom Netflix na całym świecie.

  Zobacz także  


Produkowany przez ATM Grupę serial będzie się składał z sześciu odcinków. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid, twórca filmu „Jesteś Bogiem” i Bartosz Konopka, który pracował przy „Króliku po berlińsku”. Scenariusz napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Funkcję producentów wykonawczych pełnią Harlan Coben i Andrzej Muszyński, a producentką kreatywną jest Anna Nagler. Premiera serialu na Netflixie odbędzie się 12 czerwca.

O czym będzie nowy serial?

Adaptacja powieści Harlana Cobena będzie przedstawiać historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który po latach ciągle nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej siostry. Zaginęła ona 25 lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. W pewnym momencie policja odnajduje ludzkie szczątki, które mogą być powiązane ze sprawą zaginięcia dziewczyny. Policja sądzi, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął niegdyś razem z siostrą Pawła. Wraz z postępującym śledztwem, na jaw wychodzą skrywane dotąd rodzinne tajemnice. Mogą one sprawić, że całe dotychczasowe życie Pawła legnie w gruzach.

W rolę głównego bohatera wcieli się Grzegorz Damięcki. Jedną z ważniejszych ról zagra Agnieszka Grochowska, która wcieli się w postać wykładowczyni Laury Goldsztajn. W serialu wystąpią również: Cezary Pazura, Wiktor Filus, Hubert Miłkowski, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Arkadiusz Jakubik, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Kinga Jasik i Martyna Byczkowska.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Do tego lasu nikt nie chciał wracać, nawet po 25 latach. Nowy polski serial kryminalny W głębi lasu - 12 czerwca.

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)


Wszystko na temat:

Seriale Premiera Netflix Seriale online Cezary Pazura Aktorzy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: