×

Wyszukaj artykuł

To musicie zobaczyć!

"Pewnego razu... w Hollywood" dostępne do oglądania na platformie HBO Go

Redakcja Pinbook | 02-04-2020 | skomentuj

"Pewnego razu... w Hollywood" dostępne do oglądania na platformie HBO Go

Materiały promocyjne filmu

Oceń


W czasach pandemii, kiedy prawie wszyscy jesteśmy w domach, serwisy streamingowe prześcigają się w pomysłach jak zainteresować widza. Wydaje się, że HBO Go zdeklasowało swoją konkurencję. Na swoją platformę wrzucili bowiem film „Pewnego razu… w Hollywood”. Netflix ze swoją propozycją „365 dni” chyba niestety zostaje w tyle. Jeśli jest ktoś, kto jeszcze cudem nie widział dzieła Quentina Tarantino, to teraz będzie miał okazję. A jeśli już ktoś oglądał i bardzo mu się podobało – będzie mógł sobie powtórzyć seans w domu. 

 

  Zobacz także  


„Pewnego razu… w Hollywood” na HBO Go 

Fabuła filmu koncentruje się na postaci Ricka Daltona, który chce wrócić na szczyt swojej kariery aktorskiej. Towarzyszy mu jego dubler – Cliff Booth. Oprócz tego jest również Steve McQueen, Bruce Lee, a także Sharon Tate i Roman Polański zaraz po wielkim sukcesie filmu „Dziecko Rosemary”. Doskonale odwzorowano tutaj lata 60., spaghetti westerny, a także ruchy hipisów. Widać jak bardzo zmieniał się wtedy przemysł filmowy – to wtedy zaczynała się złota era telewizji w Hollywood. 

Bardzo polecamy seans "Pewnego razu... w Hollywood". Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście – zobaczcie koniecznie zwiastun filmu: 

 


Wszystko na temat:

Filmy online HBO Pewnego razu... w Hollywood Wszystkie tagiKomentarze: