× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Orange is the new black - kiedy 7 sezon?

Redakcja Pinbook | 10-04-2019 | skomentuj

Orange is the new black - kiedy 7 sezon?

antyradio.pl

Oceń


Orange is the new black – trochę śmiech przez łzy

Serial Orange is the new black opowiada jedną wspólną historię o więźniarkach, które odbywają swoje wyroki w więzieniu Litchfield. Główna bohaterka, Piper Chapman, trafia do więzienia skazana na 15 miesięcy za to, że była związana z Alex Vause – dilerką narkotyków. Nagle musi porzucić swoje dotychczasowe życie u boku narzeczonego, Larry’ego, a także wszystko to, co jest dla niej ważne – przyjaciół, rodzinę i biznes. Stawia się w placówce, zakłada pomarańczowy kombinezon i wkracza w środowisko więźniarek. Przy niektórych wybryk Piper jest zupełnie niczym.

Niesamowite kreacje

Scenarzyści wspaniale rozpisali postacie. Są one skrajnie różne, przedstawiają zupełnie niezwykłe stanowiska w najróżniejszych sprawach. Dotykają one marginesu społecznego, ale jednocześnie w każdej z nich można znaleźć drugą twarz. Są silne, a jednocześnie słabe. Robią dobrą minę do złej gry. W niektórych sytuacjach rządzi gra pozorów. Pod względem charakteru postaci mamy tutaj niesamowite arcydzieło.

  Zobacz także  


Kiedy 7 sezon?

Netflix potwierdził, że pojawi się 7 sezon serialu. Warto również wspomnieć jedną rzecz, która niejednemu fanowi OITNB złamie serce, że będzie to jednocześnie OSTATNI sezon serialu. Nie podano oficjalnej daty pojawienia się serialu na platformie, ale ponieważ poprzednie sezony emitowane były na przełomie czerwca i lipca, sądzić możemy, że i tym razem nie będzie inaczej i że żeby obejrzeć kolejne przygody bohaterek serialu musimy uzbroić się w cierpliwość do wakacji. Spekulować można również na temat tego, czy wszystkie odcinki sezonu pojawią się na Netflixie naraz, czy jednak tydzień po tygodniu.

Wszystko na temat: