×

Wyszukaj artykuł

Powstaje zdalnie!

„Kraina Lodu” - Disney tworzy nową serię filmów o przygodach Olafa

Redakcja Pinbook | 07-04-2020 | skomentuj

„Kraina Lodu” - Disney tworzy nową serię filmów o przygodach Olafa

youtube.pl

Oceń


Z powodu szalejącej na świecie epidemii, większość filmowców została niemal zupełnie odcięta od możliwości tworzenia swoich produkcji. Przerwane prace nad filmami i serialami sprawiły, że wiele osób tymczasowo straciło pracę, a stacje telewizyjne zostały zmuszone do zmiany swoich ramówek. Każda nowa produkcja jest więc teraz niezmierną rzadkością, przy czym oglądalność filmów zdecydowanie wzrosła z tej prostej przyczyny, że większość ludzi stara się izolować siedząc w swoich domach. Okazuje się, że w tym trudnym czasie Disney postanowił przygotować dla swoich widzów małą niespodziankę.

  Zobacz także  


Wytwórnia we współpracy z Joshem Gadem przygotowała nową serię filmów o przygodach bohatera „Krainy Lodu”, Olafa – co ciekawe, zupełnie bez wychodzenia z domu.

Stworzone bez wychodzenia z domu

Disney obecnie pracuje nad nową serią krótkometrażowych filmów zatytułowanych „At Home With Olaf”. Krótkie animacje będą ukazywać różnego rodzaju przygody śnieżnego ulubieńca fanów „Krainy Lodu”, Olafa. Josh Gad, podobnie jak w pełnometrażowym filmie, użyczył głosu temu przyjaznemu bałwanowi. Za animację odpowiedzialny jest Hyrum Osmond. Disney Animation opublikował ostatnio na Twitterze pierwszy filmik z serii, przy którym podkreślono, że obaj artyści opracowali wszystko przebywając w bezpiecznym zaciszu swoich domów. Zobaczcie pierwszy filmik z nowej serii o Olafie:


Wszystko na temat:

Filmy Disney Twitter Epidemia Wirus Aktorzy Gwiazdy Josh Gad Wszystkie tagiKomentarze: