×

Wyszukaj artykuł

Koniecznie musicie je zobaczyć!

Najlepsze komedie 2019 - będziecie śmiali się na nich w głos!

Redakcja Pinbook | 20-05-2020 | skomentuj

Najlepsze komedie 2019 - będziecie śmiali się na nich w głos!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Czasami potrzebujemy lekkiej, przyjemnej komedii, która pozwoli nam się oderwać od rzeczywistości. Szczególnie teraz potrzebujemy takich klimatów. Dobrze jest więc sięgnąć po jedne z lepszych komedii, jakie wyszły w 2019 roku. Przedstawiamy wam pięć, według nas, najlepszych tytułów, które pozwolą wam się pośmiać, a czasami nawet śmiać się aż do bólu brzucha. Koniecznie zobaczcie jakie mamy dla was propozycje. 

Shazam! 

Chyba niewiele osób spodziewało się tego, że film z wytwórni „DC Comics” może być tak zabawny! A właśnie taki jest „Shazam!”. Film opowiada o chłopcu, który otrzymuje moce, dzięki którym staje się dorosłym superbohaterem. Wystarczy jedno jego słowo, aby tak się stało. Film jest naprawdę zabawny i z pewnością spodoba się nawet tym, którzy to tematów superbohaterów podchodzą z pewną rezerwą. Zupełnie niesłusznie! To naprawdę wspaniała produkcja, której reżyserem jest David F. Sandberg. 

 

  Zobacz także  


Jojo Rabbit 

Czyli produkcja Taika Waititi. Kto oglądał wcześniej jego filmy, ten wie czym to pachnie. Film opowiada o przygodach niemieckiego chłopca. Pewnego dnia odkrywa on, że jego matka na strychu ukrywa młodą Żydówkę. Jego świat kompletnie się zmienia, staje na głowie, a on nie wie co ma robić z tą wiedzą. Ma u boku jedynie swojego wymyślonego przyjaciela, którym jest nie kto inny jak sam… Adolf Hitler. Jojo musi stawić czoła swojemu ślepemu nacjonalizmowi. To film, który powstał na podstawie powieści Christine Leunens. Musicie go obejrzeć! 

(Nie)znajomi 

Cieszymy się, że możemy dorzucić nieco polskiego akcentu do tego zestawienia. Film oparty jest na włoskim filmie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. W oryginale grała Kasia Smutniak, która pojawiła się również tutaj. Iście gwiazdorska obsada: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska czy Łukasz Simlat. Film opowiada o grupie przyjaciół, która w trakcie kolacji decyduje się na zagranie w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości, które pojawiają się na ich telefonach, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. To wydarzenie sporo zmieni w ich życiu… Swoje palce w tej produkcji maczał również Dawid Podsiadło, więc musiało być dobrze. 

 

  Zobacz także  


Niedobrani 

Wspaniała obsada: piękna Charlize Theron, a także przezabawny Seth Rogen. Film opowiada o Fredzie, który zdecydowanie nie jest typem przystojniaka: zwichrzona broda, kilka dodatkowych kilogramów i ciuchy z czasów liceum. Specyficzne poczucie humoru, sarkazm i cięty język utrudniają mu karierę. Charlotte z kolei jest piękna, ambitna i z powodzeniem zdobywa polityczne szczyty. Mogłaby mieć każdego, gdyby miała prywatne życie. Kiedy spotykają się przez przypadek, po latach, wydaje się, że to żart, by ta dwójka miała być razem. A jednak coś iskrzy… I to tak intensywnie, że Fred staje się autorem jej przemówień. Wszyscy wieszczą jej upadek w karierze politycznej. Chyba, że ujrzą w nim to, co zobaczyła ona. 

Nadzwyczajni

Oglądaliście „Nietykalnych”? Mamy tutaj równie dobre kino! Bruno i Malik to najlepsi kumple. Wszystko ich dzieli - wystarczy na nich spojrzeń. Różnią się temperamentem, zainteresowaniami, a także religią. Mimo to bardzo się przyjaźnią i razem od 20 lat zajmują się dziećmi i młodzieżą z autyzmem. Oboje prowadzą swoje ośrodki, w których szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się przypadkami medycznymi, które zaklasyfikowano jako trudne. Nie wszyscy jednak popierają to, co robią panowie. Kiedy Inspektorat Opieki Społecznej bierze pod lupę ich działalności i grozi zamknięciem ośrodków, oni zaczynają nierówną walkę, by to powstrzymać. Wszystko dla swoich niezwykłych podopiecznych. 

Wszystko na temat:

Najlepsze filmy 2019 Najlepsze komedie 2019 Komedie Komedie online Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz