×

Wyszukaj artykuł

Byliśmy nieco zaskoczeni...

Na ekranie byli zgodnymi parami - na planie pałali do siebie niechęcią

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

Na ekranie byli zgodnymi parami - na planie pałali do siebie niechęcią

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Kochali się i przyjaźnili na ekranie. Kiedy gasły kamery – nie potrafili ze sobą wytrzymać. Te pary aktorów sprawiały, że dany film oglądało się niezwykle przyjemnie. Jednocześnie potrafili się ze sobą kłócić godzinami w momencie powstawania filmu. Być może o niektórych wiedziałeś, ale reszta może cię zaskoczyć. Sprawdź, jakie pary miały poważny problem w dogadaniu się ze sobą na planach filmowych. W niektórych zmiana aktora wisiała na włosku… Ostrzegamy – kiedy się o tym dowiesz, możesz zupełnie inaczej spojrzeć na swoje ulubione filmy!

  Zobacz także  


Miłość na ekranie – nienawiść na planie

Chyba nie ma drugiego takiego filmu jak „Dirty Dancing”, gdzie para tańczyłaby w taki sposób, a jednocześnie byłaby tak w sobie zakochana. Bez wątpienia od „Baby” i Johnny’ego miłość aż bije. Te ich spojrzenia, sposób w jaki się dotykają, jak odgrywają sceny rozstań i zbliżeń… Ten film to legenda i produkcją tą zachwycają się kolejne pokolenia. Jak się okazuje – odtwórcom głównych ról nie było do siebie po drodze. Według Patricka Swayze – Jennifer Grey była bardzo roszczeniowa, ciągle czegoś wymagała, a dodatkowo raczyła całą produkcję humorkami.

Drugą parą, która doskonale zagrała wielką, nieskończoną miłość, i to na naszym rodzimym podwórku, była Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński. Ona wcielała się w rolę prawniczki – Magdy. On z kolei był jej „kolegą” po fachu – Piotrem. Ich miłość rozkwitła, przeżywali ją wspólnie, cierpieli kiedy nie było ich obok siebie i wyglądali tak, jakby łączyło ich coś poza planem. I faktycznie – była to niechęć do siebie wzajemnie. Ponoć zupełnie nie potrafili się ze sobą porozumieć. No cóż… Ale wywrzeć wrażenie na widzach to potrafią.

Mówi wam coś film „Romeo i Julia” gdzie pojawił się Leonardo DiCaprio i Claire Danes? Ponoć ta para się nienawidziła. Ona twierdziła, że DiCaprio jest niedojrzały i zachowuje się jak pajac. Aktor z kolei twierdził, że Danes jest wiecznie spięta i nie potrafi się bawić. Pewnie leciały tam wióry i aż dziwne, że udało im się zakończyć kręcenie filmu.

Blair i Serena na ekranie grały najlepsze przyjaciółki. Najlepiej wychodziły im jednak sceny knucia na siebie wzajemnie i niszczenia sobie wzajemnie życia. Nic dziwnego – prywatnie Blake Lively i Leighton Meester w ogóle się nie lubiły. Nie potrafiły się dogadać. Cud, że tyle ze sobą wytrzymały.

  Zobacz także  


Pamiętnik” to film, który wyciska łzy. Absolutnie! Ciężko wyobrazić sobie, że ktoś inny niż Ryan Gosling i Rachel McAdams mogliby pojawić się w rolach głównych. A już prawie do tego doszło. Aktorzy godzinami kłócili się na planie i już prawie doszło do zmiany w obsadzie. Ryan powiedział, że nie będzie grał z Rachel. Ostatecznie dogadać się pomógł im reżyser. Ponoć tak skutecznie, że aktorzy stworzyli parę po zakończeniu zdjęć. Kto się czubi, ten się lubi?

A na deser para aktorów, po których doskonale widać, że się prywatnie nie lubili. Mowa o filmowej Anastasii i Christianie Grey’u. Ponoć napięcie między nimi było tak silne, że po kilkanaście razy musieli powtarzać niektóre sceny. W przypadku tej pary – nie ma nawet chemii na ekranie.

Czy coś było dla was zaskoczeniem? Podzielcie się z nami która para was zaskoczyła!

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: