× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Monika Brodka zmieniła się nie do poznania - zagrała bohaterów ze Stranger Things!

Redakcja Pinbook | 16-07-2019 | skomentuj

Monika Brodka zmieniła się nie do poznania - zagrała bohaterów ze Stranger Things!

engadget.com

Oceń


Monika Brodka na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Eksperymentowała ze swoją fryzurą, całym wizerunkiem – goliła włosy, zapuszczała, kręciła, prostowała, miała grzywkę. Wiele internautów pokuszało się o stwierdzenie, że Brodka podobna jest do postaci ze Stranger Things. Marketingowcy poszli za ciosem i postanowili, że wykorzystają maszynę, która w zasadzie napędza się sama i zaprosili Brodkę do udziału w promowaniu serialu. Wcześniej podobną akcję przeprowadzono z… Magdą Gessler. I nie było chociażby jednego miejsca w sieci, które obojętnie przeszłoby obok Gessler, która wciela się w rolę jednej z więźniarek, które obserwujemy w serialu Orange is the new black (które 26 lipca wracają na Netflix! Akurat, w piątek, przez weekend będziecie mogli „połknąć” cały sezon naraz.).

  Zobacz także  


Jeśli nie widzieliście Magdy Gessler w roli więźniarki – musicie to nadrobić. A my zapraszamy was do zapoznania się z filmem, w którym to Monika Brodka wciela się w role postaci ze Stranger Things. Warto wspomnieć, że serial ten cieszył się ogromną popularnością i pobił rekordy oglądalności na platformie Netflix.
Bądź kim chcesz! Pamiętaj.

Wszystko na temat: