×

Wyszukaj artykuł


Te filmy każdemu poprawią humor

Najlepsze komedie romantyczne 2019 roku

Redakcja Pinbook | 23-03-2020 | skomentuj

Najlepsze komedie romantyczne 2019 roku

Fotografia poglądowa

Oceń


Wybór odpowiedniej komedii romantycznej to niełatwe zadanie. Wiele jest bowiem filmów z tego gatunku, które nie zasługują na większą uwagę i poświęcenie im naszego cennego czasu. Postanowiliśmy więc spośród filmów z 2019 roku wybrać te, które z pewnością umilą wam niejeden wieczór i pozwolą odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Poniżej przedstawiamy pięć najciekawszych komedii romantycznych, które powstały w ubiegłym roku:

"Niedobrani"

Film w reżyserii Jonathana Levine'a opowiada o historii Freda Flarsky’ego (Seth Rogen), który jest zaniedbanym i niezbyt rozgarniętym mężczyzną przed czterdziestką. Pracuje jako dziennikarz polityczny, który w poszukiwaniu ciekawych i ważnych tematów potrafi nawet zaryzykować własnym życiem. W pewnym momencie, na jego zawodowej drodze staje piękna Charlotte Field, która kandyduje na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Kobieta postanawia uczynić z Flarsky’ego autora swoich przemówień, co może przynieść zupełnie nieoczekiwane efekty.

  Zobacz także  

Video dnia:"Gloria Bell"

Reżyser Sebastián Lelio stworzył film ukazujący historię Glorii (Julianne Moore), towarzyszącego jej Arnolda (John Tururro), dwójki jej dzieci (Michael Cera i Caren Pistorius), a także jej byłego męża. Gloria jest rozwiedziona już od 10 lat, ale żyje z nim w zgodzie. Obecność jej byłego męża przeszkadza jednak Arnoldowi, który podczas spotkania z nim pod błachym pretekstem opuszcza pokój. Gdy Gloria udaje się na jego poszukiwanie, okazuje się, że mężczyzny nie ma w żadnym z pomieszczeń w domu. Gloria szukając Arnolda dochodzi do pewnych wniosków dotyczących łączącej ich relacji.

"Yesterday"

Film Danny’ego Boyla przedstawia wizję świata, w którym nie ma muzyki Beatlesów. Na kilkanaście sekund Ziemia pogrążyła się w ciemności, a ze wspomnień całej ludzkości zostały wymazane wspomnienia wszelkich utworów brytyjskiego zespołu. Marzący o karierze muzycznej Jack Malik (Himesh Patela) wpada w tym czasie pod samochód. Gdy budzi się w szpitalu, na świecie nikt już nie pamięta o The Beatles. Jack, który początkowo nie może w to uwierzyć, w końcu postanawia wykorzystać stworzone przez kultowy zespół piosenki i wykonywać je jako własne. Wkrótce się okaże, czy sława poza pieniędzmi przyniesie mu także miłość.

  Zobacz także  


"Trzy kroki od siebie"

Film w reżyserii Justina Baldoni przedstawia historię dwójki nastoletnich pacjentów szpitala Willa (Cole Sprouse) i Stelli (Haley Lu Richardson), którzy chorują na mukowiscydozę. Para zakochuje się w sobie, jednak z powodu swojej choroby nie mogą się do siebie zbliżać. Wkrótce Will zaczyna się buntować przeciwko głosowi rozsądku i lekarzom. Stella zrobi wszystko, żeby go uratować przed własnym autodestrukcyjnym zachowaniem.

"Chyba na pewno ty"

Reżyser Paul Feig postanowił przedstawić losy ambitnej dziennikarki muzycznej Jenny (Gina Rodriguez), która ze względu na swoją karierę marzy o przeprowadzce z Nowego Jorku do San Fransisco. Jednak jej chłopak Nate (Lakeith Stanfield) nie popiera jej pomysłu i zrywa z nią po dziewięciu latach związku. Wtedy Jenny postanawia wybrać się ze swoimi koleżankami na ostatnią wspólną imprezę poza miastem. Czy ich ostatni wypad skłoni Jenny do pewnych przemyśleń?

Wszystko na temat:

Filmy Film Najlepsze komedie 2019 Romans Kino Miłość Wszystkie tagiDodaj komentarz