× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflixa!

Redakcja Pinbook | 09-04-2019 | skomentuj

Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflixa!

plotek.pl

Oceń


Od czasu kiedy Joanna Kulig zagrała w Zimnej wojnie, jej kariera nabiera zawrotnego tempa. Obecnie pojawiły się informacje o tym, że zagra w serialu Netflixa. I to jedną z głównych ról!

Serial The Eddy opowiada o kobiecie, która ma niesamowity talent wokalny, ale nieustannie walczącej z problemem alkoholowym. Obok niej, na małym ekranie, wystąpi Andre Holland, którego można było podziwiać w ostatnim czasie w filmie Moonlight. Reżyserem serialu będzie Damien Chazelle, który odpowiedzialny był za sukces filmu La la land.

 

  Zobacz także  


Kilka słów o Joannie Kulig

Joanna Kulig jest polską aktorką - filmową i teatralną, ale również piosenkarką. Wybranie jej do głównej roli serialu The Eddy nie był więc przypadkiem. Wielokrotnie podziwiać można ją było w różnych serialach m.in. O mnie się nie martw. Największą popularność przyniosły jej jednak niesamowite role w takich filmach jak Sponsoring, Pitbull. Niebezpieczne kobiety czy Kler. Zimna wojna to zdecydowanie jej największy sukces - chociaż nie udało się jej wywalczyć statuetki. Mimo wszystko zaistniała dzięki niemu, więc teraz tylko czekać, aż posypie się wiele ciekawych propozycji. Niedawno można było ją również oglądać w filmie 7 uczuć.

Wszystko na temat: