×

Wyszukaj artykuł

HBO GO – Oglądaj największe światowe produkcje online – wypróbuj za darmo

Redakcja Pinbook | 09-07-2019 | skomentuj

HBO GO – Oglądaj największe światowe produkcje online – wypróbuj za darmo

Hbo Go

Oceń


Oglądanie filmów i seriali online

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stało się korzystanie z platform streamingowych. Cóż to takiego? To serwisy internetowe ukierunkowane pod oglądanie filmów i seriali online, bez konieczności pobierania ich na dyski twarde naszych urządzeń. Z większości skorzystamy za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji. Obecnie wyróżniamy tzw. „wielką trójkę” platform streamingowych tj. HBO GO, CDA.pl i Netflix. Każda z nich oferuje dostęp do swoich olbrzymich zasobów treści video. Obejrzymy w nich zarówno klasyczne, czarno-białe produkcje jak i najnowsze hity. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jak się okazuje, w 2019r. Nie musimy wychodzić z domu by zrobić sobie seans niczym w kinie. Jedyne czego potrzebujemy to jakiekolwiek urządzenie telekomunikacyjne z dostępem do sieci.

Przeczytaj również o Zalukaj.TV 

  Zobacz także  


HBO GO – największe światowe premiery filmowe online

HBO GO to internetowy serwis video na życzenie. Znajdziemy w nim produkcje z kanałów HBO I Cinemax w wersji online. To jeden z trzech najpopularniejszych serwisów streamingowych w Polsce. Nasz kraj to druga lokalizacja po Stanach Zjednoczonych, w której uruchomiono HBO GO. W ofercie tej platformy znajdziemy tysiące tytułów z różnych okresów produkcji. Obejrzymy zarówno stare, czarno-białe filmy jak i najnowsze światowe premiery jak np. Avengers: Wojna bez granic. Wszystkie produkcje dostępne są w co najmniej dwóch wersjach językowych ścieżki dźwiękowej i napisów, a nawet audiodeskrypcji. Wszystko po to by każdy mógł skorzystać z olbrzymich i stale powiększających się bibliotek video, nie zważając na bariery językowe.

 Zainteresowany? Zobacz co oferuje inny serwisy - Netflix

  Zobacz także  


HBO GO – jak korzystać? - darmowy okres testowy

Tak jak większość tego typu serwisów, HBO działa na zasadzie subskrypcji. Oferuje swoim użytkownikom dostęp do nielimitowanych treści w zamian za niewielką, comiesięczną opłatę w wysokości 19,90zł. To niewygórowana cena, szczególnie kiedy podzieli się ją na kilku użytkowników. Zastanawiając się nad sensem tej inwestycji, pomyślmy o tym ile kosztowałoby nas comiesięczne wyjście do kina na najnowszy premierowy film. Czyż nie jest to ta sama kwota, lub większa? Dodatkowo, oglądając filmy w HBO GO robisz to w legalny sposób i nie ma tu mowy o żadnym piractwie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na ten serwis, wypróbuj darmowy, miesięczny okres testowy, który z całą pewnością rozwieje twoje pozostałe wątpliwości.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: