×

Wyszukaj artykuł


Jak się zakończy?

„Imperium”- finałowy sezon został skrócony przez epidemię

Redakcja Pinbook | 03-04-2020 | skomentuj

„Imperium”- finałowy sezon został skrócony przez epidemię

youtube.pl

Oceń


Amerykański serial „Imperium” przedstawia historię Luciousa Lyona (w jego rolę wcielił się Terrence Howard), który jest właścicielem ogromnej firmy muzycznej Empire Entertainment. Jego życie to jedno wielkie pasmo sukcesów. Wszystko jednak zaczyna się komplikować, gdy zostaje zdiagnozowana u niego poważna choroba. Lyon z powodu pogarszającego się stanu zdrowia zaczyna tracić siły do samodzielnego kierowania swoją firmą. Staje więc przed koniecznością wybrania swojego następcy spośród swoich trzech synów. Sprawy przybierają jednak zupełnie inny obrót, gdy jego żona Cookie (Taraji P. Henson) niespodziewanie wychodzi z więzienia.

  Zobacz także  


Serial „Imperium” doczekał się szóstego sezonu, który miał być już finałowym.

Skrócony sezon

Okazuje się, że z powodu pandemii koronawirusa twórcy serialu zostali zmuszeni do przerwania prac nad ostatnimi odcinkami. Pierwotnie szósty sezon miał się składać z dwudziestu odcinków – teraz jednak ogłoszono, że to osiemnasty odcinek będzie pełnił rolę finału i zakończy serial. Jak donosi portal Deadline.com, twórcy serialu zamierzają wmontować w ten epizod sceny, które miały się pojawić w dziewiętnastym odcinku i które nakręcono jeszcze przed epidemią. Nie zdradzono jednak szczegółów, jak to ma ostatecznie wyglądać, aby historia przedstawiona w serialu mogła się zakończyć z sensem.

Na pocieszenie dla fanów serialu „Imperium” możemy jednak dodać, że stacja FOX zastanawia się obecnie nad stworzeniem oddzielnej produkcji poświęconej Cookie. Na razie jednak nie podjęto żadnych ostatecznych decyzji w tym kierunku.


Wszystko na temat:

Seriale Telewizja Epidemia Wirus Aktorzy Kino Wszystkie tagiKomentarze: