×

Wyszukaj artykuł


Gratka dla fanów

Filmy Marvela pojawią się na HBO GO. Jakie tytuły tam zobaczymy?

Redakcja Pinbook | 08-04-2020 | skomentuj

Filmy Marvela pojawią się na HBO GO. Jakie tytuły tam zobaczymy?

Plakat

Oceń


Okres kwarantanny to najlepsza okazja do tego, żeby spędzić więcej czasu przed telewizorem i nadrobić filmowe zaległości lub jeszcze raz obejrzeć swoje ulubione produkcje. Mamy więc dobrą wiadomość dla wszystkich fanów universum Marvela, którzy marzą o seansie w towarzystwie swoich ulubionych superbohaterów. Niedługo na HBO GO pojawi się seria filmów poświęconych postaciom Marvel Comics. Poczynając od 10 kwietnia, w każdy następny piątek pojawiać się będą na platformie kolejne filmy. Zobaczcie pełny harmonogram:

10 kwietnia – tego dnia pojawi się cała seria filmów o Iron Manie: „Iron Man”, „Iron Man 2” i „Iron Man 3”. Przedstawiają one losy miliardera Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), który tworzy wyjątkowo zaawansowaną technologicznie zbroję. Stark wykorzystuje swoje umiejętności oraz wpływy do walki ze złem i przestępcami.

  Zobacz także  


17 kwietnia – seria filmów o Kapitanie Ameryce. Zobaczymy takie filmy jak: „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” i „Kapitan Ameryka; Wojna bohaterów”. Przedstawiają one historię młodego Amerykanina (Chris Evans), który w wyniku tajnego eksperymentu stał się niezwykle silny i wytrzymały. Dzięki swoim nowym umiejętnościom chroni świat przed kolejnymi zagrożeniami.

24 kwietnia – seria filmów o Thorze. Będziemy mogli zobaczyć filmy „Thor”, „Thor: Mroczny świat” oraz „Thor: Ragnarok”. Thor (Chris Hemsworth) jest nordyckim bogiem i wojownikiem, który został wyposażony w młot. Jest nieustraszony w walce, ale też nieco zarozumiały, przez co ściąga na siebie gniew ojca Odyna.

  Zobacz także  


1 maja – pojawią się filmy o pozostałych superbohaterach: „Czarna Pantera” (w roli głównej Chadwick Boseman), „Doktor Strange” (Benedict Cumberbatch), „Strażnicy Galaktyki” (Chris Pratt) i „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

8 maja – seria filmów o Avengersach. Zostaną udostępnione takie filmy jak: „Avengers”, „Avengers: Czas Ultrona” i „Avengers: Wojna bez granic”. Ostatnia część „Avengers. Koniec gry” jest już dostępna na platformie. Filmy opowiadają o losach drużyny Avengersów, która wspólnie stawia czoła złym i niegodziwym siłom. W skład grupy superbohaterów wchodzą między innymi: Hulk, Kapitan Ameryka, Ant-Man, Czarna Wdowa, Iron Man, Thor i wielu innych.

Wszystko na temat:

Filmy HBO Premiera Filmy online Kino Marvel Robert Downey Jr. Chris Evans Chris Hemsworth Chris Pratt Wszystkie tagiKomentarze: