×

Wyszukaj artykuł

Gdzie będzie dostępny?

„Dżentelmeni” - film będzie można zobaczyć online

Redakcja Pinbook | 06-04-2020 | skomentuj

„Dżentelmeni” - film będzie można zobaczyć online

Materiały promocyjne

Oceń


Film „Dżentelmeni” swoją premierę miał 14 lutego 2020 roku. Produkcja w reżyserii Guy'a Ritchiego przedstawia dość pokręconą historię, której bohaterem jest boss narkotykowy, Mickey Pearson. W ciągu ostatnich lat stworzył on prawdziwe imperium w Londynie i jego okolicach. W pewnym momencie postanawia sprzedać swój intratny biznes – wtedy wszystko nabiera zupełnie nieoczekiwany obrót i zaczynają się dziać naprawdę szalone rzeczy. Do świetnego scenariusza twórcy wybrali takie gwiazdy, jak między innymi Matthew McConaughey, Colin Farrell, czy Charlie Hunnam. Produkcja Ritchiego z miejsca zebrała wiele świetnych recenzji, zarówno ze strony krytyków filmowych, jak i widzów.

  Zobacz także  


Dla tych, którzy przez pandemię koronawirusa nie zdążyli się wybrać do kina, mamy dobrą wiadomość – film niedługo będzie można obejrzeć online.

Kiedy premiera?

Wiele filmów, które niedawno ukazały się w kinach, lub dopiero miały mieć swoje premiery, w trybie przyspieszonym zaczęło się ukazywać na platformach streamingowych. Tak było między innymi w przypadku polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, którego premiera zamiast w kinie, ostatecznie odbyła się na Netflixie. Okazuje się, że „Dżentelmenów”, którzy nie zdążyli być specjalnie długo wyświetlani w kinach, czeka dość podobny los. Film ma trafić na platformę Cineman.pl już 17 kwietnia 2020 roku. Twórcy najwyraźniej mają nadzieję, że w ten sposób unikną wielkich strat z powodu zamknięcia kin – które, jak wiadomo, może jeszcze długo potrwać.


Wszystko na temat:

Colin Farrell Filmy Kino Film Gwiazdy Premiera Internet Wszystkie tagiKomentarze: