×

Wyszukaj artykuł


To już pewne!

„Locke & Key” - powstanie drugi sezon serialu

Redakcja Pinbook | 31-03-2020 | skomentuj

„Locke & Key” - powstanie drugi sezon serialu

youtube.pl

Oceń


Oparty na komiksowym pierwowzorze serial „Locke & Key” pojawił się na Netflixie w lutym 2020 roku. Przedstawia on historię trójki rodzeństwa, które wraz z matką przeprowadziło się do starego rodzinnego domu po tym, jak zmarł ich ociec. Dom o nazwie Keyhouse okazuje się pełen tajemnic. Rodzeństwo zaczyna znajdować w nim kolejne magiczne klucze, które mogą się okazać pomocne w wyjaśnieniu sprawy śmierci ojca. Sprawdzanie niezwykłych możliwości kluczy zaczyna się jednak wymykać spod kontroli, a z uśpienia wybudza się tajemniczy demon. Zrobi wszystko, żeby odebrać rodzeństwu magiczne artefakty. Każdy, kto już poznał tę historię i obejrzał pierwszy sezon serialu z pewnością ucieszy się słysząc, że powstanie druga część serii.

  Zobacz także  


Netflix ogłosił właśnie, że postanowił przedłużyć serial „Locke & Key” o kolejny sezon. Jego głównymi producentami wykonawczymi będą Carlton Cuse i Meredith Averill, którzy poinformowali:

Ogromnie cieszymy się, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem Locke & Key. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netflix, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed Wami nowy rozdział tej historii.

Na temat nowego sezony wypowiedział się także wiceprezes ds. treści oryginalnych Netflix, Brian Wright:

Oparty na niesamowitej powieści graficznej Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza, serial Locke & Key na każdym kroku zachwycał publiczność na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że stanowimy część tego projektu i nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, co Carlton Cuse i Meredith Averill wraz z całym zespołem kreatywnym przygotowali na następny sezon.

Wiadomo już, że w drugim sezonie serialu „Locke & Key” rodzeństwo Locke będzie dalej oswajać się z rolą Strażników Kluczy. Stawka będzie jednak coraz wyższa, a ochrona cennych kluczy stanie się coraz bardziej wymagająca. W pierwszym sezonie serialu wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck. Można przypuszczać, że większa część obsady w drugim sezonie nie ulegnie zmianie. Na razie nie podano daty premiery drugiego sezonu.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Zapowiedź Kino Wszystkie tagiKomentarze: