×

Wyszukaj artykuł

Skusicie się?

„Bad Boy” kolejnym filmem Patryka Vegi na Netflixie!

Redakcja Pinbook | 09-04-2020 | skomentuj

„Bad Boy” kolejnym filmem Patryka Vegi na Netflixie!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Wiele wskazuje na to, że kina jeszcze bardzo długo nie zostaną otwarte. Wiele filmów z przytupem zalicza jednak kolejne premiery. Domowa kwarantanna sprawia jednak, że miłośnicy filmów i seriali bardzo chętnie sięgają po oferty serwisów streamingowych. Nic więc dziwnego, że sporo producentów i reżyserów decyduje się na pewnego rodzaju symbiozę z internetowymi gigantami. Nowe produkcje bardzo szybko pojawiają się w serwisach VOD i pozwalają widzom zapoznać się z kinowymi premierami bez konieczności wychodzenia z domu. Najnowszy przykład takiego działania możemy już od wczoraj oglądać za pośrednictwem Netflixa.

  Zobacz także  


Przez skomplikowaną sytuację możemy obejrzeć przez internet wiele kinowych nowości. Do dostępnych tytułów dołączył właśnie „Bad Boy” w reżyserii Patryka Vegi.

Nie tylko Netflix…

Fabuła filmu „Bad Boy” kręci się wokół dwóch braci. Jeden z nich związany jest ze środowiskiem pseudokibiców, drugi jest policjantem. W ich życiu pojawia się Ola, która pomimo związku z funkcjonariuszem, coraz bardziej fascynuje się piłkarskim półświatkiem.  Już wcześniej zapowiadano, że najnowsze dzieło polskiego reżysera pojawi się dość szybko w sieci. Wiadomo także, że niedługo oglądać je będzie można za pośrednictwem między innymi: Player+, Canal+, Cyfrowego Polsatu, Orange, Play, UPC czy serwisu Ipla. Niespodziewanie trafił on jednak także na Netflix i już od 8 kwietnia mogą się z nim zapoznać wszyscy użytkownicy amerykańskiego giganta. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun produkcji. Zamierzacie obejrzeć? A może już widzieliście? Czekamy na Wasze opinie. 

Bad Boy - zwiastun


Wszystko na temat:

Netflix Kino Filmy Patryk Vega Wszystkie tagiKomentarze: