×

Wyszukaj artykuł


"WALL·E" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"WALL·E" online - opis fabuły | obsada | opinie

WALL·E plakat

Oceń


WALL·E – obsada

Wersja oryginalna:
Ben Burtt jako WALL-E / M-O
Elissa Knight jako EVE
Jeff Garlin jako Kapitan
Fred Willard jako Shelby Forthright, prezes BnL
Polski dubbing:
Waldemar Barwiński jako WALL-E
Agnieszka Judycka jako Ewa
Cezary Żak jako Kapitan
Miłogost Reczek jako Shelby Forthright
Przeczytaj również: Toy Story 4

  Zobacz także  


WALL·E – twórcy i premiera

To amerykański film animowany z 2008 roku wyprodukowany przez wytwórnię Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures, wyreżyserowany przez Andrew Stantona. Światowa premiera miała miejsce 27 czerwca 2008, natomiast polska wersja dubbingowana trafiła do kin 18 lipca 2008. Film zdobył uznanie krytyków. Według serwisu Rotten Tomatoes film otrzymał 96% pozytywnych recenzji. Jako pierwszy film animowany w historii został wyróżniony sześcioma nominacjami do Oscara. Od Akademii Filmowej otrzymał statuetkę dla najlepszego filmu animowanego. Łącznie z Oscarem, WALL·E otrzymał 47 prestiżowych nagród na festiwalach filmowych i muzycznych z całego świata. Film otrzymał pierwsze miejsce na liście "Best Movies of the Decade", największego amerykańskiego tygodnika TIME, która przedstawia najlepsze filmy w historii kinematografii według dekad. Został uznany przez amerykańskich krytyków filmowych za najlepszy film pierwszej dekady XXI wieku. W polskiej wersji językowej filmu pojawiają się napisy w języku polskim. Oznacza to, że część scen filmu musiała być wyrenderowana ze zmienionymi teksturami. Akcja filmu dzieje się w 2815 roku.
Gdzie możemy obejrzeć „WALL–E” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Shrek

  Zobacz także  


WALL·E – opis fabuły

Przyszłość. Ziemia jest opuszczona przez ludzi. Przypomina gigantyczne śmietnisko – efekt oszalałej konsumpcji. Ziejące pustką drapacze chmur sąsiadują ze strzelistymi górami odpadów uformowanych w symetryczne kostki. Imponujące budowle ze śmieci wznosi Wall-E – ostatni działający robot sprzątający, którego jedynym towarzyszem, a zarazem czymś w rodzaju domowego zwierzątka, pozostaje wszędobylski karaluch. Mały robot obdarzony jest nietuzinkową osobowością. Kolekcjonuje pozostałości po cywilizacji. Jego ulubionym gadżetem jest kaseta z musicalem „Hello, Dolly”, którą wzruszony ogląda wieczorami. Jednak poczucia opuszczenia i osamotnienia nie jest w stanie przezwyciężyć. Wszystko się zmienia, gdy na Ziemi ląduje sonda kosmiczna – Ewa. Wall-E zapała do niej gorącym uczuciem. Aby zdobyć „serce” wybranki, wyruszy nawet do gwiazd.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz