×

Wyszukaj artykuł

Animowany teleturniej

Totalna porażka – kreskówka nie tylko dla dzieci

Redakcja Pinbook | 29-05-2020 | skomentuj

Totalna porażka – kreskówka nie tylko dla dzieci

Materiały promocyjne serialu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Większość kreskówek i produkcji animowanych skierowana jest do widza bardzo młodego. Inne celują w dorosłych i nie brakuje w nich humoru przeznaczonego dla dojrzałego widza. Jest jednak liczna grupa tytułów, przy której świetnie bawić się mogą całe rodziny. Jednym z takich animowanych seriali jest „Totalna porażka”. 

Tytuł oryginalna: Total Drama
Gatunek: Animowany / Familijny / Komedia
Kraj: Francja / Kanada / USA
Twórcy: Tom McGillis, Jennifer Pertsch
Dostępny na: Netflix

  Zobacz także  


Opis serialu

Reality show w formie kreskówki? To się może udać! Świetnym dowodem na to jest właśnie „Totalna porażka”, którą starsi widzowie mogą pamiętać jeszcze z telewizji. Pomimo upływu lat seria radzi sobie całkiem nieźle i do dziś jest bardzo chętnie wybieranym serialem animowanym dla całej rodziny. „Totalna porażka” opowiada losy 22 nastolatków, którzy podzieleni zostali na dwie drużyny. Ich zadaniem jest branie udziału w różnego rodzaju konkurencjach – najgorszy uczestnik niestety zawsze opuszcza program. Kto zwycięży? Z pewnością każdemu z nich zależeć będzie na wygranej – wystarczy bowiem dodać, że główną nagrodą w tym kreskówkowym reality show ma być 100 tysięcy dolarów. Odcinki serialu dostępne są na Netfliksie. 

Szukasz familijnego kina? W tej roli świetnie sprawdzą się pełnometrażowe animacje. Polecamy między innymi filmy Tarzan, Odlot i Pocahontas.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: