× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Opis i zwiastun filmu

„Tajni i fajni” - szpiegowska komedia dla całej rodziny

Redakcja Pinbook | 13-01-2020 | skomentuj

„Tajni i fajni” - szpiegowska komedia dla całej rodziny

youtube.pl

Oceń


Film „Tajni i fajni” jest idealną propozycją dla całej rodziny. Zarówno dzieciom jak i dorosłym dostarczy odpowiedniej dawki wrażeń i przede wszystkim śmiechu. Film, który jest określany jako „James Bond dla dzieci” z pewnością pozwoli na spędzenie miłych, wspólnych chwil z dziećmi w kinie lub w domowym zaciszu przed telewizorem.

Gatunek: Animacja, komedia
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Nick Bruno, Troy Quane
Scenariusz: Brad Copeland, Lloyd Taylor
Premiera: 10 stycznia 2020

  Zobacz także  


Opis filmu

Akcja filmu rozgrywa się w środowisku najwyższej klasy międzynarodowych szpiegów. Główni bohaterowie – superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett – diametralnie się od siebie różnią pod wszelkimi względami. Lance jest osobą pewną siebie, której niestraszne są wszelkie towarzyskie konwenanse i intrygi. Z kolei Walter mniej się odnajduje w takich sytuacjach, jest jednak świetnym wynalazcą, który ma głowę pełną pomysłów. Dzięki jego gadżetom Lance wychodzi zwycięsko z każdej akcji. W pewnym momencie, zaskakuje ich jednak nieprzewidziany bieg wydarzeń, który stworzy zagrożenie dla całego świata i który wystawi na próbę ich dalszą współpracę.

  Zobacz także  


Zwiastun
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz