×

Wyszukaj artykuł

Spider Man: Uniwersum – Wielki powrót człowieka-pająka – Gdzie oglądać online?

Maciej | dnia: 13-08-2019 | skomentuj

Spider Man: Uniwersum – Wielki powrót człowieka-pająka – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

 

Spider Man: Uniwersum – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy fantastycznonaukowy film akcji animowany komputerowo, produkcji USA. Reżyserów ma trzech: Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. Ten ostatni, wraz z Philem Lordem stworzył również scenariusz na podstawie cyklu komiksów wydawnictwa Marvel Comics, o tym samym bohaterze. Podobnie jak reżyserów, również wytwórni było wiele: Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment, Arad Productions, Lord Miller Productions i Pascal Pictures, zaś dystrybutor jeden – Sony Pictures Releasing. W przypadku tak wielkiej produkcji, mówimy o pokaźnych budżetach produkcyjnych, a nie inaczej było tym razem. Stworzenie Spider Man: Uniwersum kosztowało 90 milionów dolarów, przekładając się na ponad 4-krotnie większy zarobek. Światowa premiera odbyła się 1 grudnia 2018r. Film spotkał się ze znakomitym odbiorem wśród fanów i krytyków, zbierając bardzo przychylne opinie. Dziś uważany jest za jeden z najlepszych filmów animowanych w historii, co potwierdzają liczne nagrody, w tym Oscar za najlepszy animowany film pełnometrażowy.
Gdzie oglądać Spider Man: Uniwersum cały film online? Znajdziemy go w ofercie CDA.pl, Youtube Premium oraz Fili.cc. Z serwisów skorzystamy w ramach abonamentu, jednorazowej opłaty za dostęp lub w ramach darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również: Szybcy i Wściekli 8

 

  Zobacz także  


Spider Man: Uniwersum – opis fabuły

To historia, w której głównym bohaterem jest Miles Morales. Młody chłopak, który ma problemy z odnalezieniem się w nowej szkole i sprostaniu oczekiwaniom rodziców, gdyż pasjonuje go graffiti i Spider Man, co nie spotyka się z zadowoleniem bliskich. Pewnego dnia, podczas malowania sprejem jednej ze ścian metra, zostaje ukąszony przez pająka. Jak się okazuje, było to radioaktywne zwierzę, po którego ukąszeniu, Miles zaczyna dostrzegać zmiany w swoim organizmie. Pewnego dnia staje się świadkiem walki swojego idola, Spider-Mana z Zielonym Goblinem i Prowlerem. Na oczach chłopaka, człowiek-pająk ginie, lecz przed śmiercią poznają się i bohater przekazuje pendrive, dzięki któremu może ocalić miasto przed zagładą. Zainspirowany nastolatek postanawia doskonalić swoje umiejętności, by w przyszłości móc zastąpić zmarłego idola. Niespodziewanie odwiedza go Spider Man z innego wymiaru – Peter B. Parker. Zwraca się do chłopca z prośbą o pomoc w powrocie do domu – i tu historia nabiera rozpędu… 

Przeczytaj również: Igrzyska Śmierci: Kosogłos

  Zobacz także  


Spider Man: Uniwersum – obsada

Jest to film animowany, a więc wymienieni poniżej aktorzy użyczali postaciom jedynie swojego głosu. 

Shameik Moore jako Miles Morales

Jake Johnson jako Peter B. Parker

Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy

Mahershala Ali jako Wujek Aaron

Brian Tyree Henry jako Jefferson Davis

Lily Tomlin jako Ciocia May

Luna Lauren Velez jako Rio Morales

Zoë Kravitz jako Mary Jane

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz