Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – Kontynuacja hitowej animacji – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany z gatunku komedii, w reżyserii Chrisa Renauda. Scenariusz stworzył Brian Lynch, zaś wytwórnie to: Universal Pictures, Dentsu i Fuji Television Network. To kontynuacja tego samego tytułu z 2016r. Film cieszył się olbrzymim uznaniem wśród widzów i krytyków – trafił do czołówki najlepiej zarabiających filmów w historii. 
Gdzie oglądać Sekretne życie zwierzaków domowych 2 online? Obecnie tego filmu w swojej ofercie nie ma jeszcze żaden portal streamingowy. Jeśli chcemy zobaczyć tą produkcję, musimy albo udać się do kina albo uzbroić w cierpliwość.

Przeczytaj również o Joannie Kulig grającej w nowej produkcji Netflix

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – Opis fabuły

To kontynuacja przyglądania się sekretnemu życiu zwierzaków domowych, które kiedy nikt nie patrzy całkowicie zmieniają swoje zachowanie. Główni bohaterowie : Max i Snowball wyjeżdzają za miasto na wieś w celach czysto rekreacyjnych. Marzy im się wycieczka krajoznawcza, w której wreszcie zobaczą to co oglądali przez lata w telewizji – olbrzymie pola i lasy, na których mogą bez końca oddawać się zwierzęcym zabawom. Kiedy docierają na miejsce, nie mogą wprost uwierzyć w to co spotkali. Jak się okazuje, życie w mieście jest całkowicie inne niż wszystko co znane im było dotychczas. Jak poradzą sobie w nowej sytuacji?

Przeczytaj również: Laleczka - Gdzie oglądać online?

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – obsada

W przypadku filmów animowanych nie zobaczymy twarzy znanych aktorów na ekranie. Przedstawiamy listę osób użyczających głosu postaciom:

Louis C.K. jako Max (głos)

Eric Stonestreet jako Duke (głos)

Kevin Hart jako Snowball (głos)

Jenny Slate jako Gidget (głos)

Ellie Kemper jako Katie (głos)

Albert Brooks jako Tiberius (głos)

Lake Bell jako Chloe (głos)

Dana Carvey jako Pops (głos)

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage