× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Rodzinka Robinsonów" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 11-09-2019 | skomentuj

"Rodzinka Robinsonów" online - opis fabuły | obsada | opinie

Rodzinka Robinsonów plakat

Oceń


Rodzinka Robinsonów – obsada

Wersja oryginalna:
Jordan Fry jako Leon
Wesley Singerman jako Albert Robinson
Stpehen J. Anderson jako Koleś w Meloniku / Marian Robinson / Tallulah Robinson
Harland Williams jako robot Karl
Polski dubbing:
Francziszek Boberek jako Leon
Miłogost Reczek jako Koleś w Meloniku
Tomasz Dedek jako robot Karl
Albert Do jako Michael ‘Goob’ Jagoobian
Przeczytaj również: Epoka lodowcowa

  Zobacz także  


Rodzinka Robinsonów – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios, zrealizowany w technologii 3D. Za reżyserię odpowiedzialny jest Stephen J. Anderson, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Michelle Bochner, Jon Bernstein. Don Hall, Nathan Greno, Aurian Redson, Josph Mateo oraz Stpehen J. Anderson. Tytuł ujrzał światło dzienne 23 marca 2007 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 1 czerwca 2007 roku. Dzieło nominowane było do nagrody Saturna w kategorii najlepszy film animowany w roku 2008.
Gdzie możemy obejrzeć „Rodzinka Robinsonów” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali onlnie.

Przeczytaj również: Zambezia

  Zobacz także  


Rodzinka Robinsonów – opis fabuły

Historia zaczyna się od Leona - małego geniusza, który uwielbia wynalazki. Ma też ogromną nadzieję, że w końcu znajdzie sobie rodzinę, której nigdy nie miał. Leon wyruszy w podróż która zaprowadzi go do miejsca, jakiego nawet on by nie wymyślił. Miejsca, w którym słowo "niemożliwe" już nie istnieje: do przyszłości. Zabiera go tam tajemniczy kolega - Albert Robinson, który zawsze jest o krok przed przeciwnikami. Ta zwariowana dwójka musi stawić czoło dinozaurowi, czarnym charakterom i śpiewającym żabom, a wszystko po to, by ocalić świat. Ale oprócz Alberta w rodzinie Robinsonów są jeszcze inne tak niesamowite postaci: mama Franny, która uczy żaby grać w zespole jazzowym, dziadek Marian, który nosi ubrania tył na przód, uwielbiająca taniec disco babcia Luiza oraz szwagier Arek - intergalaktyczny dostarczyciel pizzy o wyglądzie superbohatera.
Wszystko na temat: