×

Wyszukaj artykuł

"Ratatuj" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 10-09-2019 | skomentuj

"Ratatuj" online - opis fabuły | obsada | opinie

Ratatuj plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Ratatuj – obsada

Wersja oryginalna:
Patton Oswalt jako Remy
Ian Holm jako Skinner
Lou Romano jako Linguini
Brian Dennehy jako Django
Dubbing polski:
Zbigniew Zamachowski jako Remy
Cezary Kosiński jako Linguini
Tomasz Karolak jako Emile
Marian Opania jako Szponder
Przeczytaj również: Gdzie jest Nemo

  Zobacz także  


Ratatuj – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykański wyprodukowany przez wytwórnie: Pixar i Walt Disney Pictures w technice trójwymiarowej. Zarówno za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest Brad Bird. Tytuł ujrzał światło dzienne 22 czerwca 2007 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się 19 października 2007 roku. Akcja filmu opowiada szczurze o imieniu Remy, który marzy o karierze kucharza. Pewnego dnia trafia do ekskluzywnej paryskiej restauracji. Dzieło zostało docenione zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem jest nagroda Oscara za najlepszy długometrażowy film animowany dla Brada Birda w roku 2008.
Gdzie możemy obejrzeć „Ratatuj” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, fili.cc oraz Player.pl, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Król lew

  Zobacz także  


Ratatuj – opis fabuły

Słynna francuska restauracja "Gusteau" cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców Paryża. Stolik trzeba w niej rezerwować z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Każda potrawa serwowana klientom smakuje wręcz wyśmienicie. Kiedy jednak umiera szef kuchni, a w gazecie ukazuje się negatywna recenzja znanego krytyka, Antona Ego, lokal traci swą dawną klasę i popularność. Niebawem na niewiele znaczącej posadzie w kuchni zostaje zatrudniony Linguini - wiecznie nierozgarnięty chłopak, który z talentem kulinarnym nie ma nic wspólnego. W tym samym czasie do restauracji przypadkowo trafia sympatyczny szczurek o imieniu Remy, wyznający zasadę, że gotować każdy może. Dziwny zbieg okoliczności związuje losy młodzieńca z małym gryzoniem. Remy wpada na genialny pomysł sterowania chłopakiem, dzięki czemu kuchnia zmarłego Gusteau odzyskuje dobre imię.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz