×

Wyszukaj artykuł

Jak poradzą sobie nastolatkowie?

Park Jurajski: Obóz kredowy – w starciu z dinozaurami

Mateusz | dnia: 09-09-2020 | skomentuj

Park Jurajski: Obóz kredowy – w starciu z dinozaurami

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Już od wielu lat idea Parku Jurajskiego rozbudza naszą wyobraźnię. Niejeden z nas chciałby znaleźć się na wyspie, która jest domem prehistorycznych gadów. Nie jest to jednak możliwe – przynajmniej w świecie realnym. W tym filmowym i serialowym wciąż powstają bowiem nowe produkcje, które inspirowane są takim miejscem – jedną z najnowszych jest serial „Park Jurajski: Obóz kredowy”.

Tytuł oryginalny: Jurassic World: Camp Cretaceous
Gatunek: Animowany / Familijny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Fabuła serialu pod tytułem „Park Jurajski: Obóz kredowy” osadzona jest równolegle do wydarzeń znanych z hitowego filmu pod tytułem „Jurrasic World” – jego bohaterowie znajdują się jednak po drugiej stronie wyspy Isla Nublar. To właśnie tam szóstka nastolatków bierze udział w obozie przygotowawczym, który ma być dla nich niezapomnianą przygodą. Wkrótce jednak dinozaury wymykają się spod kontroli i zaczynają siać spustoszenie na wyspie. Młodzi ludzie zostają odcięci od świata i muszą samodzielnie stawić czoła prehistorycznym gadom. Stawką jest przetrwanie – muszą więc ze sobą współpracować i wspierać się w tej niełatwej sytuacji. Serial dostępny będzie na Netflixie od 18 września. Poniżej możecie natomiast obejrzeć jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji. 

  Zobacz także  


Park Jurajski: Obóz kredowy – zwiastun 

Obsada

Paul-Mikél Williams 
Jenna Ortega
Ryan Potter
Raini Rodriguez
Sean Giambrone
Kausar Mohammed

Szukasz innych produkcji z tego uniwersum? Sprawdź filmy Park Jurajski, Jurassic World i Jurrasic Park: Upadłe królestwo.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz