× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Mustang z dzikiej doliny" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"Mustang z dzikiej doliny" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mustang z Dzikiej Doliny plakat

Oceń


Mustang z Dzikiej Doliny – obsada

Wersja oryginalna:
Jeff LeBeau jako Murphy
Chopper Bernet jako sierżant Adams
Daniel Studi jako Wartki Potok
James Cromwell jako Pułkownik
Polski dubbing:
Maciej Balcar jako Mustang
Jacek Kopczyński jako Wartki Potok
Wojciech Machnicki jako Pułkownik
Janusz Wituch jako Sierżant
Przeczytaj również: Bambi

  Zobacz także  


Mustang z Dzikiej Doliny – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, stworzony przez wytwórnię DreamWorks. Za reżyserię odpowiedzialni są Lorna Cook oraz Kelly Asbury. Opracowaniem scenariusza zajęl się Henry Mayo i John Fusco. Tytuł ujrzał światło dzienne  18 maja 2002 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 18 października 2002 roku. Fabuła opowiada historię dzikiego mustanga, który zostaje schwytany przez kowbojów i sprzedany kawalerii. Ogier próbuje za wszelką cenę odzyskać wolność. Dzieło zostało docenione zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem są 4 nagrody Annie zdobyte w roku 2004 w kategoriach najlepsze indywidualne osiągnięcie: efekty animowane, najlepsze indywidualne osiągnięcie przedstawienie postaci w produkcji kinowej,  najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenografia oraz  najlepsze indywidualne osiągnięcie storyboarding.
Gdzie możemy obejrzeć „ Mustang z Dzikiej Doliny” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz chili.com, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Pocahontas

  Zobacz także  


Mustang z Dzikiej Doliny – opis fabuły

Spirit to nieujarzmiony mustang przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Napotykając na swojej drodze po raz pierwszy człowieka, Spirit buntuje się przeciwko zniewoleniu, co nie staje jednak na drodze jego przyjaźni z młodym Indianinem o mężnym sercu i imieniu Mały Strumyk z plemienia Lakota. Niezłomny rumak znajduje również szczęście w postaci pani swego serca - klaczy Rain.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz