×

Wyszukaj artykuł

"Mulan II" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 12-09-2019 | skomentuj

"Mulan II" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mulan II plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Mulan II – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Za reżyserię odpowiedzialni są Lynne Southerland oraz Darrell Rooney, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Roger S.H. Schulman, Michael Lucker oraz Chris Parker. Tytuł ujrzał światło dzienne 3 listopada 2004 roku na ekranach kin na całym świecie. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajęli się Joel McNeely oraz Jeanine Tesori. Pierwowzorem tytułowej bohaterki była legendarna Hua Mulan.
Gdzie możemy obejrzeć „Mulan II” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie streamingowej HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Mulan II – opis fabuły

Minął niespełna miesiąc od czasu, gdy Mulan pomogła uratować Chiny. Ten czas był istną sielanką. Smok Mushu dostał awans i cieszy się, że teraz to on może pomiatać innymi w świątyni. W niedługim czasie generał Szang robi Mulan niespodziankę i oświadcza się jej. Wtedy Mushu dowiaduje się, że jeśli Mulan wyjdzie za mąż, to on zostanie zdegradowany i znów będzie walił w gong. Mulan i Szang dostają kolejne zadanie. Mongołowie zagrażają Chinom. W celu zażegnania napaści cesarz postanawia wydać swoje trzy córki - Mei, Ting Ting i Su za synów mongolskiego sojusznika. Mulan i generał mają eskortować księżniczki. Zabierają ze sobą trzech komicznych wojów znanych z pierwszej części - Yao, Linga i Chien-Po, którzy nadal szukają dziewczyn, za które chcą walczyć. Do ekipy dołącza Mushu, który razem ze świerszczem Cree-Kee chowa się w torbie i planuje poróżnić Mulan i Szanga. Czy uczucie Mulan i Szanga przetrwa tę próbę i do czego doprowadzą romanse księżniczek z ich ochroniarzami?

Przeczytaj również: Mustang z Dzikiej Doliny

  Zobacz także  


Mulan II – obsada

Wersja oryginalna:
Ming-Na jako Mulan
B.D. Wong jako Shang
Mark Moseley jako Mushu
Lucy Liu jako Mey
Harvey Fierstein jako Yao
Sandra Oh jako Ting Ting
Pat Morita jako Cesarz
Lauren Tom jako Sue
Polski dubbing:
Agata Buzek jako Mulan
Krzysztof Banaszyk jako Shang
Jerzy Stuhr jako Mushu
Joanna Węfrzynowska jako Mei
Jerzy Bończak jako Yao
Olga Bończyk jako Ting Ting
Przeczytaj również: Mulan

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz