×

Wyszukaj artykuł

Kino dla całej rodziny

Mój przyjaciel Ufik – animowana historia o pięknej przyjaźni

Redakcja Pinbook | 16-07-2020 | skomentuj

Mój przyjaciel Ufik – animowana historia o pięknej przyjaźni

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Animowane produkcje dla najmłodszych bardzo często uczą dzieci właściwych postaw i dają przykład do naśladowania. Dzięki temu ich widzowie mogą poznać chociażby wartość prawdziwej przyjaźni i nabyć umiejętności społeczne, które niezbędne są w ich dalszym rozwoju. Jedną z ciekawszych propozycji na rodzinny seans może okazać się film „Mój przyjaciel Ufik”. 

Tytuł oryginalny: Terra Willy: Planète inconnue
Gatunek: Animowany / Dla dzieci
Reżyseria: Eric Tosti
Scenariusz: David Alaux / Eric Tosti / Jean-François Tosti
Rok produkcji: 2019
Kraj: Francja

  Zobacz także  


Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Mój przyjaciel Ufik” jest mały Willy. Chłopiec w wyniku pewnego wypadku trafia na zupełnie obcą planetę, na której musi się teraz odnaleźć. Nowy świat jest zupełnie inny od znanej mu rzeczywistości i początkowo przeraża małego chłopca. Wkrótce Willy odkrywa, że odwiedzana przez niego planeta jest zamieszkała i poznaje tytułowego Ufika – przesłodkiego stworka, który niemal z miejsca staje się najlepszym przyjacielem chłopca. Głównym celem chłopca pozostaje jednak powrót do domu, w którym ma mu pomóc nowy i niesforny przyjaciel. Niecodzienna drużyna przejdzie przez niejedno wyzwanie i doświadczy niejednej przygody. Film świetnie nadaje się na rodzinny seans i doskonale będą się przy nim bawić wszyscy członkowie rodziny. Obejrzeć go można za pośrednictwem Chili, iTunes, HBO GO, Ipla, Rakuten czy Vod.pl. Poniżej natomaist znajdziecie jego zwiastun i obsadę.

  Zobacz także  


Mój przyjaciel Ufik – zwiastun

Obsada

Timothé Vom Dorp
Edouard Baer
Marie-Eugénie Maréchal
Guillaume Lebon
Barbara Tissier

A może szukasz kina nieco innego rodzaju? W takim przypadku sprawdź filmy Aż poleje się krew, Żądze i pieniądze i Prosta historia o miłości.





Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagi



Komentarze: