× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Mała syrenka 3: Dzieciństwo Ariel" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 12-09-2019 | skomentuj

"Mała syrenka 3: Dzieciństwo Ariel" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel plakat

Oceń


Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Za reżyserię odpowiedzialna jest Peggy Holmes, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Robert Reece oraz Evan Spiliotopoulos. Tytuł ujrzał światło dzienne 26 sierpnia 2008 roku na ekranach kin światowych. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Jim Dooley. Fabuła nawiązuje do powieści Hansa Christiana Andersena o tym samym tytule.
Gdzie możemy obejrzeć „Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, Player.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel – opis fabuły

Król Tryton i królowa Atena władają wspólnie podwodnym królestwem Atlantyki, gdzie zawsze wybrzmiewa śmiech i piękna muzyka. Pewnego dnia król podarowuje żonie muzyczne pudełko. Radość małżonków zostaje jednak przerwana przez atak piratów. Królowa Atena uciekając zapomina o podarunku i próbuje po niego wrócić - kosztuje ją to życie. Zrozpaczony Tryton obwinia za śmierć ukochanej muzyczne pudełko. W gniewie postanawia zakazać muzyki w całym królestwie. Po latach, najmłodsza z córek Trytona i Ateny, Ariel buntuje się przeciw ojcu – ma dość poważnego i pełnego zasad życia. Śledząc swoją służbę trafia do tajemniczego miejsca, które okazuje się podziemnym, muzycznym klubem.

Przeczytaj również: Mała syrenka

  Zobacz także  


Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel – obsada

Wersja oryginalna:
Jodi Benson jako Ariel
Samuel E. Wright jako Sebastian
Kenneth Mars jako król Tryton
Rob Paulsen jako Ink Spot / Swifty
Sally Field jako Marina Del Ray
Jim Cummings jako Król Tryton / Shelbow
Lorelei Hill Butters jako Królowa Atena
Kari Wahlgren jako Attina
Polski dubbing:
Beata Jankowska-Tzimas jako Ariel
Jacek Kopczyński jako książę Eryk
Emilian Kamiński jako Sebastian
Beniamin Lewandowski jako Florek
Włodzimierz Bednarski jako król Tryton
Przeczytaj również: Mała syrenka 2: Powrót do morza
Wszystko na temat: