×

Wyszukaj artykuł

"Madagaskar" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 12-09-2019 | skomentuj

"Madagaskar" online - opis fabuły | obsada | opinie

Madagaskar plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 10 Mistrzostwo!

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Madagaskar – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany z 2005 roku, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks. Za reżyserię odpowiedzialni są Tom McGrath oraz Eric Darnell, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Eric Darnell, Tom McGrath, Mark Burton oraz Billy Frolick. Opowiada o czwórce zwierząt z zoo w nowojorskim Central Parku, które nagle znajdują się na wolności w tropikalnej dżungli i muszą stawić czoła życiu, jakie dotąd tylko sobie wyobrażały, ale nigdy go nie zasmakowały. Film zawiera dowcipne odniesienia do wielu znanych filmów i programów telewizyjnych, w tym także do dwóch sztandarowych produkcji studia DreamWorks: „American Beauty” oraz „Shreka”.
Gdzie możemy obejrzeć „Madagaskar” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl i fili.cc oraz na platformie streamingowej Netflix, także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Madagaskar – opis fabuły

Film zaczyna się spokojnie w nowojorskim ZOO, gdzie mieszkają troche zwariowane zwierzęta: Lew, Zebra, Żyrafa, Hipopotamica, Małpy, Pingwiny. Główni bohaterowie mają charakterystyczne cechy, które przejawiają się w ciągu całego filmu: Lew Alex - egoista, Zebra Marty - chęć podróżowania, Hipopotamica Gloria - matczyne odruchy, Żyrafa Melman - hipochondryk. W ZOO mają wszystkiego pod dostatkiem, a nawet więcej. Marty jednak ma dość nudy i pewnej nocy ucieka z ZOO, jego przyjaciele podążają za nim i dopadają go na Dworcu centralnym. Tam łapią ich służby porządkowe, po tym wybryku zwierzęta z ZOO wysłane są do Afryki, lecz pingwiny przejmują statek i gubią skrzynie z naszymi bohaterami. Ci docierają do wyspy Madagaskar. Spotykają tam szalone i roztańczone Lemury i uczą się żyć w dziczy gdzie nie wszystko jest takie proste, jak mogło się wydawać... U niektórych zaczynają przejawiać się pierwotne instynkty. Spotykają ich tam rózne, ciekawe perypetie.

Przeczytaj również: Król Lew (1994)

  Zobacz także  


Madaskar – obsada

Wersja oryginalna:
David Schwimmer jako żyrafa Melman
Ben Stiller jako lew Alex
Chris Rock jako zebra Marty
Jada Pinkett Smith jako hipopotamica Gloria
Sacha Baron Cohen jako Król Julian
Polski dubbing:
Artur Żmijewski jako Alex
Piotr Adamczyk jako Melman
Małgorzata Kożuchowska jako Gloria
Klaudiusz Kaufmann jako Marty
Jarosław Boberek jako Król Julian
Przeczytaj również: Gdzie jest Nemo

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz