×

Wyszukaj artykuł


"Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 12-09-2019 | skomentuj

"Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha" online - opis fabuły | obsada | opinie

Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha plakat

Oceń


Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Za reżyserię odpowiedzialni są Michael LaBash oraz Tony Leondis, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Tony Leondis, Michael LaBash, Eddie Guzelian, Alexa Junge oraz Michael Lucker. Tytuł ujrzał światło dzienne 15 sierpnia 2005 roku na ekranach kin światowych. Akcja filmu rozpoczyna się gdy mała Lilo postanawia wystartować w konkursie tańca hula. Ze Stichem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Dzieło zostało wyróżnione nagrodą Annie w kategorii najlepsze animowana produkcja wideo w roku 2006. Film nominowany był również do tej samej nagrody w kategorii najlepsze indywidualne osiągnięcie: scenografia dal Dennisa Greco. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Joel McNeely
Gdzie możemy obejrzeć „ Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Lilo i Stich

  Zobacz także  


Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha – opis fabuły

W życiu Lilo i jej ohany wszystko wydaje się toczyć w jak najlepszym porządku. Dziewczynka przygotowuje się do wielkiego wydarzenia, jakim jest konkurs tańca hula, jej starsza siostra natomiast dba o rozkwit życia rodzinnego. Tymczasem ze Stichem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Jego „poziom dobra” gwałtownie spada, co niesie za sobą straszne skutki. Teraz cała rodzina będzie musiała zjednoczyć siły, aby powstrzymać tę przemianę i uratować małego przyjaciela.

Przeczytaj również: Księżniczka i żaba

  Zobacz także  


Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha – obsada

Wersja oryginalna:
Dakota Fanning jako Lilo
Chris Sanders jako Stich
Tia Carrere jako Jumba
Kevin McDonald jako Pleakley
Polski dubbing:
Julia Jędrzejewska jako Lilo
Jarosław Boberek jako Stich
Agnieszka Warchulska jako Nani
Krzysztof Kowalewski jako Pleakley
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz