× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Krzysiu gdzie jesteś?" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 26-08-2019 | skomentuj

"Krzysiu gdzie jesteś?" online - opis fabuły | obsada | opinie

Krzysiu, gdzie jesteś? plakat

Oceń


Krzysiu, gdzie jesteś? - twórcy i premiera

To pełnometrażowy film familijny produkcji amerykańskiej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Marc Forster, twórca filmów „Widzę tylko ciebie” oraz „Chłopiec z latawcem”. Opracowaniem scenariusza zajęli się Alex Ross Perry, Allison Schroeder oraz Tom McCarthy. Tytuł ujrzał światło dzienne 30 lipca 2018 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 17 sierpnia 2018 roku. Dzieło jest swoistą kontynuacją przygód Kubusia Puchatka. Przedstawione wydarzenia osadzone są później niż przyzwyczaiły nas do tego bajki. Krzyś dorósł i gdy znajduje się na życiowym zakręcie, przyjaciele ze Stumilowego Lasu przybywają, by mu pomóc. Dzieło uzyskało nominacje do 3 nagród filmowych.
Gdzie możemy obejrzeć „Krzysiu, gdzie jesteś?” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz Player.pl, a także na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Po drugiej stronie muru

  Zobacz także  


Krzysiu, gdzie jesteś? -  opis fabuły

Christopher Robin dorósł i mieszka teraz w Londynie. Niestety mężczyzna znalazł się na życiowym zakręcie. Ciągle jednak może liczyć na wiernych towarzyszy z młodzieńczych lat. Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek wyruszają ze Stumilowego Lasu do angielskiej stolicy, by przypomnieć przyjacielowi magię dzieciństwa. Pragną pomóc mu też odkryć na nowo radości życia rodzinnego i docenić proste przyjemności.

Przeczytaj również: Król Lew (2019)

  Zobacz także  


Krzysiu, gdzie jesteś? -  obsada

Ewan McGregor jako Christopher Robin
Hayley Atwell jako Evelyn Robin
Bronte Carmichael jako Madeline Robin
Mark Gatiss jako Giles Winslow
Oliver Ford Davies jako staruszek Winslow
Ronke Adekoluejo jako Katherine Dane
Adrian Scarborough jako Hal Gallsworthy
Roger Ashton-Griffiths jako Ralph Butterworth
Wszystko na temat: