×

Wyszukaj artykuł


"Gdzie jest Nemo" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"Gdzie jest Nemo" online - opis fabuły | obsada | opinie

Gdzie jest Nemo plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Gdzie jest Nemo - obsada

Wersja oryginalna:
Albert Brooks jako Marlin
Ellen DeGeneres jako Dory
Alexander Gould jako Nemo
William Dafoe jako Gill
Dubbing polski:
Krzysztof Globisz jako Marlin
Joanna Trzepiecińska jako Dory
Kajetan Lewandowski jako Nemo
Olaf Lubaszenko jako Idol
Przeczytaj również: Jak wytrsować smoka

  Zobacz także  

Video dnia:Gdzie jest Nemo - twórcy i premiera

To amerykański film animowany z 2003 roku produkcji Pixara oraz Walt Disney Pictures w reżyserii Andrew Stantona i Lee Unkricha. Film wyprodukowany za pomocą grafiki i animacji komputerowej otrzymał nagrodę Oscara za najlepszy film animowany 2003 roku. Dnia 17 lipca 2012 roku Pixar potwierdził produkcję kontynuacji zatytułowanej Gdzie jest Dory?. Premiera sequelu miała miejsce 16 czerwca 2016 roku na świecie i 17 czerwca 2016 roku w Polsce.
Gdzie możemy obejrzeć „Gdzie jest Nemo” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, fili.cc, chili.com oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Król lew (1994)

  Zobacz także  


Gdzie jst Nemo - opis fabuły

Pewne małżeństwo rybek błazenków: Merlin i jego żona przeprowadzają się na rafę koralową gdzie "robią" swoje potomstwo. Żona Merlina chce aby przynajmniej jedna mała rybka miała na imię Nemo. Pewnego pięknego, ale nieszczęśliwego dla rybiego małżeństwa dnia, na rafie koralowej robi się całkiem cicho. Wszyscy mieszkańcy koralowego świata chowają się w swoich domach. Nagle podpływa wielkie rybsko, chętne do skonsumowania potomstwa błazenków. Przerażona żona Merlina płynie w kierunku dzieci, on za nią. Ale niestety rybi tata dostaje ogonem rybska w łeb i pada nieprzytomny w ukwiale w swoim domu. Rybiszon zjada żonę i potomstwo oprócz jednego jajeczka. Nemo, bo tak nazwał ojciec ocalałe dziecko, dorasta i czas już na edukcję. Nadopiekuńczy tata, bardzo przejęty odprowadza dziecko do szkoły. Nemo płynie z nauczycielem na "głębię" i tam zakłada się z kolegami, że podpłynie do łodzi. Oczywiście kumple nie wieżą, że tego dokona, ponieważ miał jedną mniejszą płetwę. Jak się okazuje, Nemo dokonuje czynu, ale wiwaty nie trwają długo. Płetwonurek łapie małą rybkę do sieci i zawozi ją do siebie, a dokładnie do gabinetu dentystycznego w Sydney. Zrozpaczony ojciec za wszelką cenę próbuje odnaleźć syna. Pomaga mu w tym przypadkowo poznana rybka, cierpiąca na zanik pamięci krótko trwałej. Po drodze spotykają ich niezwykłe przygody.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz