×

Wyszukaj artykuł


Gdzie jest Dory? – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 11-07-2019 | skomentuj

Gdzie jest Dory? – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

dory-plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Gdzie jest Dory? – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany amerykańskiej produkcji Pixar Animation Studios oraz Walt Disney Pictures. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Adrew Stanton. Premiera odbyła się 8 czerwca 2016 roku na świecie natomiast do polskich kin produkcja trafiła 9 dni później. 
Gdzie oglądać „Gdzie jest dory” online? Tę animację ma w swojej ofercie platforma HBO GO oraz serwis cda.pl. Za niewielką opłatą otrzymujemy na tych witrynach dostęp do nielimitowanych treści. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani, możemy skorzystać z darmowego okresu próbnego.

Szukasz nowego serwisu streamingowego? Przeczytaj o Netflix

  Zobacz także  


Gdzie jest dory? – Opis fabuły

Dory jest rybką, która od młodych lat cierpiała na utratę pamięci krótkotrwałej. Jej życie zmienia się, gdy razem ze swoimi rodzicami obserwuje przypływ, przez który niestety zostaje wciągnięta i tym samym oddzielona od rodziny. Chciała odnaleźć swoich rodziców jednak problemy z pamięcią utrudniały jej zadanie i wydłużały jej wędrówkę. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Marlina, którego znamy z filmu „Gdzie jest Nemo?” jako ojca tytułowego bohatera. Kilka lat później, Dory postanawia zostać asystentką nauczyciela młodych ryb. Szkolna wycieczka, której celem było podziwianie wędrówki płaszczek sprawia, że nasza bohaterka przypomina sobie o utraconej rodzinie. Postanawia wyruszyć w podróż do Instytutu Życia Morskiego w Kalifornii w poszukiwaniu swoich rodziców, a pomagają jej w tym Marlin i jego syn Nemo.

Sprawdź nasz ranking najlepszych filmów familijnych

  Zobacz także  


Gdzie jest dory? – Obsada

Jak zwykle w przypadku filmów animowanych, nie zobaczymy na ekranie twarzy znanych aktorów. Przedstawiamy listę osób, które użyczyły swojego głosu postaciom w wersji polskiej. 

Dory (dorosła) – Joanna Trzepiecińska

Dory (nastolatka) – Julia Siechowicz

Dory (dziecko) – Antonina Gajko

Marlin – Rafał Sisicki

Hank – Andrzej Grabowski

Nadzieja – Anna Cieślak

Nemo – Karol Kwiatkowski

Bailey – Rafał Cieszyński

Jenny – Ewa Błaszczyk

Charlie – Marek Barbasiewicz

Boja – Krzysztof Stelmaszyk

Koja – Zbigniew Zamachowski

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: