Family Guy | Głowa rodziny – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 09-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Family Guy

Family Guy – twórcy i premiera

To amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Setha MacFarlane’a. Wydawcą i producentem serii jest stacja telewizyjna FOX. Pierwszy odcinek emitowany został tam emitowany w 1999r. Po zakończeniu drugiego sezonu zapadła decyzja o zakończeniu serii, lecz prośby widzów i wysokie wyniki oglądalności powtórek oraz sprzedaży DVD sprawiły, że wznowiono produkcję. Do dziś powstało 18 sezonów Family Guy’a.
Gdzie oglądać Family Guy online? Jedną z najbardziej charakterystycznych animowanych serii obejrzymy na wielu portalach video. Legalnymi dostawcami, którzy udostępniają również najnowsze sezony są CDA.pl i Netflix. Za niewielką opłatą wykupimy na tych portalach dostęp do nielimitowanych treści video. W przypadku CDA.pl możemy również wypróbować darmowy okres testowy, by przekonać się o sensowności tej inwestycji.

Lubisz filmy animowane dla dorosłych? Przeczytaj koniecznie o Rick i Morty

Family Guy – opis fabuły

To względnie zwyczajna historia amerykańskiej rodziny klasy średniej, mieszkającej na ulicy Spooner Street. Jej głową jest ociężały i niezbyt rozgarnięty Peter Griffin. Jest on również główną postacią tej serii. Przez 18 sezonów przyglądamy się jego codziennemu życiu z niezwykłą rodziną i znajomymi. Jego żona – Lois to córka bogatej i wpływowej rodziny Pewterschmidtów, wraz z Peterem maja trójkę dzieci: Meg – nastoletnią córkę, inteligentną lecz wyśmiewaną z powodu urody; Chrisa – również nastolatek, idący mocno w ślady ojca, lecz jeszcze bardziej dziecinny; Stewie – nieprawe i podstępne niemowlę, które traktuje z wyższością pozostałych członków rodziny, żyje w związku z pluszowym misiem – homoseksualistą, oraz stale planuje jak zabić swoją matkę. Ostatnim członkiem rodziny jest pies – Brian. Nie byłoby w nim nic szczególnego, gdyby nie to że potrafi rozmawiać z ludźmi, jeździć samochodem i do tego jest alkoholikiem. To tyle, jeśli chodzi o tytułową rodzinę i jej głowę. W serialu występuje również wiele innych postaci, np. przyjaciele Petera, którzy również do typowych nie należą. Taka mieszanka postaci gwarantuje nieprzewidywalne wydarzenia, których rozwiązanie zwykle jest jeszcze bardziej zwariowane. Przekonaj się sam/a!

Przeczytaj również ranking 10 najlepszych kreskówek dla dorosłych online

Family Guy – obsada

W serialu pojawiają się wiele różnych postaci, którym głosu najczęściej użycza stała część obsady. Wypisujemy zatem najważniejszych z nich.

Seth MacFarlane jako Peter Griffin / Brian Griffin / Stewie Griffin

Alex Borstein jako Lois Griffin 

Mila Kunis jako Megan Griffin

Seth Green jako Chris Griffin

Lacey Chabert jako Megan Griffin

Patrick Warburton jako Joe Swanson

Lori Alan jako Diane Simmons

Carlos Alazraqui jako Jonathan Weed

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage