"Epoka lodowcowa" online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 10-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Epoka Lodowcowa – obsada

Wersja oryginalna:
Ray Romano jako Manfred
John Leguizamo jako Sid
Denis Leary jako Diego
Jack Black jako Zeke
Polski dubbing:
Cezary Pazura jako Sid
Piotr Fronczewski jako Diego
Wojciech Malajkat jako Manfred
Jarosław Boberek jako Zeke
Przeczytaj również: Ratatuj

Epoka lodowcowa plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Epoka lodowcowa – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej wyprodukowany przez 20th Century Fox. Za reżyserię odpowiedzialny jest Chris Wedge, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Michael Berg, Michael J. Wilson oraz Peter Ackerman. Tytuł ujrzał światło dzienne 12 marca 2002 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 7 czerwca 2002 roku. Akcja filmu toczy się w czasie wielkiej migracji zwierząt, kiedy to tygrys szablozębny, mamut i leniwiec starają się oddać ludzkie dziecko jego plemieniu. Film doczekał się kontynuacji - „Epoka lodowcowa 2: Odwilż” nastąpiła po 4 latach, trzecia część „Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów” po 7 latach, czwarta część „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” po 10 latach, piąta część „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie” po 14 latach.
Gdzie możemy obejrzeć „Epoka lodowcowa” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Gdzie jest Nemo

Epoka lodowcowa – opis fabuły

Akcja dzieje się podczas wielkiej migracji zwierząt 20000 lat temu. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym (tak jest w przypadku mamuta Manfreda - alias "Maniuś") albo można się spóźnić (leniwiec Sid). Tak poznaje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablozęby Diego, który próbuje im odebrać dziecko. Tak rozpoczyna się fantastyczna podróż tej trójki, która zaczyna się ze sobą powoli zaprzyjaźniać. Podróż przypada na okres zlodowacenia lądów, a to jest dla nich dodatkową motywacją do pośpiechu i do wspólnego "radzenia" sobie z problemami.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0