× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Ekspres polarny" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"Ekspres polarny" online - opis fabuły | obsada | opinie

Ekspres polarny plakat

Oceń


Ekspres polarny – obsada

Wersja oryginalna:
Tom Hanks jako Hero Boy / Tata / Konduktor / Włóczęga / Scrooge / Święty Mikołaj
Nona Gaye jako Hero Girl
Daryl Sabara jako Hero Boy
Eddie Deezen jako Wszystkowiedzący
Polski dubbing:
Kajetan Lewandowski jako Krzyś
Zuzanna Adamczyk jako Hania
Miłosz Woźniak jako Bartek
Rafał Kołsut jako Mądrala
Przeczytaj również: Epoka lodowcowa

  Zobacz także  


Ekspres polarny – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, stworzony na podstawie książki Chrisa Van Allsburga. Za reżyserię odpowiedzialny jest Robert Zemeckis. Opracowaniem scenariusza również zajął się Zemeckis, przy współpracy z Williamem Bryoles Jr. Tytuł ujrzał światło dzienne 21 października 2004 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 3 grudnia 2004 roku. Jest to historia 8-letniego chłopca, który nie wierzy w istnienie świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze poznaje świętego Mikołaja. Film jest pierwszym w historii animowanym pełnometrażowym filmem przeznaczonym do wyświetlania w kinach IMAX.
Gdzie możemy obejrzeć „Ekspres polarny cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie Netflix oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Gdzie jest Nemo

  Zobacz także  


Ekspres polarny – opis fabuły

Historia 8-letniego chłopca, który zaczyna tracić wiarę w istnienie Świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze - odzyska wiarę w Mikołaja.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz