× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Dom" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"Dom" online - opis fabuły | obsada | opinie

Dom plakat

Oceń


Dom – obsada

Wersja oryginalna:
Jim Parsons jako Oh
Rihanna jako Tipencja ‘Tip’ Tucci
Steve Martin jako Kapitan Smek
Jennifer Lopez jako Lucy Tucci
Polski dubbing:
Przemysław Stippa jako Och
Monika Dryl jako Tip
Mariusz Czajka jako Kapitan Smek
Anna Gajewska jako Łucja Tucci
Przeczytaj również: Epoka lodowcowa

  Zobacz także  


Dom – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej stworzony przez DreamWorks Animation, na podstawie książki Adama Rexa „The True Meaning of Smekday”. Za reżyserię odpowiedzialny jest Tim Johnson, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Matt Ember oraz Tom J. Astle. Tytuł ujrzał światło dzienne 19 marca 2015 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 10 kwietnia 2015 roku. Fabuła opowiada o kosmicie, który ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia z nastolatką. Razem muszą uchronić planetę przed inwazją obcych. Dzieło było nominowane do 8 nagród filmowych i wygrało jedną z nich – Czarną Szpulę w kategorii najlepsza gra głosem za występ Rihanny. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Lrone Balfe.
Gdzie możemy obejrzeć „Dom” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Ratatuj

  Zobacz także  


Dom – opis fabuły

Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz