×

Wyszukaj artykuł

Mitologia wiecznie żywa

Blood of Zeus – walka tytanów i bogów

Mateusz | dnia: 28-10-2020 | skomentuj

Blood of Zeus – walka tytanów i bogów

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Mitologia grecka jest wiecznie żywa – niemal każdy z nas potrafi wymienić przynajmniej kilku bogów Olimpu czy mitycznych herosów ze świata Iliady i Odysei. Nic więc dziwnego, że nadal często powstają filmy i seriale inspirowane tematyką greckich mitów. Jednym z najnowszych jest animowany seriali pod tytułem „Blood of Zeus”. 

Tytuł oryginalny: Blood of Zeus
Gatunek: Animowany / Akcja
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Fabuła animowanego serialu pod tytułem „Blood of Zeus” przenosi nas do greckiego świata mitów i wierzeń. Trwa wojna pomiędzy olimpijskimi bogami i tytanami, w której ucierpieć mogą także ludzie. W takim właśnie świecie żyje Heron – pozornie zwykły człowiek, który pewnego dnia odkrywa mroczną prawdę o swoim pochodzeniu. Okazuje się bowiem, że mężczyzna jest synem Zeusa i jedyną szansą ludzkości na przetrwanie. Animowana produkcja wypełniona jest akcją, która z pewnością przykuje do ekranów nie tylko pasjonatów mitologii i kreskówkowych produkcji. Całość obejrzeć możemy na Netfliksie – poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i zapoznać możecie się z obsadą animacji.

  Zobacz także  


Blood of Zeus – zwiastun 

Obsada

Jason O'Mara
Claudia Christian
Derek Phillips
Elias Toufexis

Kreskówki nie zawsze przeznaczone są dla najmłodszych widzów. Warte polecenia są chociażby animacje dla dorosłych takie jak Rzut za trzy, Spoza układu i Dragon's Dogma.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz