×

Wyszukaj artykuł


"Bambi" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

"Bambi" online - opis fabuły | obsada | opinie

Bambi plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Bambi – obsada

Polski dubbing:
Sergiusz Żymełka jako mały Bambi
Paweł Iwanicki jako Bambi
Adam Pluciński jako mały Tuptuś
Jacek Kopczyński jako Tuptuś
Maria Niewiarowska jako mały kwiatek
Jacek Braciak jako Kwiatek
Anna Krawczycka jako mała Falinka
Magdalena Stużyńska jako Falinka
Karina Szafrańska jako matka Bambiego
Przeczytja również: Ratatuj

  Zobacz także  

Video dnia:Bambi – twórcy i premiera

To pełnometrażowy familijny film animowany produkcji amerykańskiej, stworzony przez wytwórnię Walta Disney i powstały na podstawie książki Feliksa Saltena. Za reżyserię odpowiedzialni byli Ben Sharpsteen oraz David Hand. Opracowaniem scenariusza zajęli się Layy Morey i Perce Pearce. Fabuła opowiada o jelonku Bambi, który beztrosko spędza każdy dzień. Jego życie zmienia się jednak po pierwszym spotkaniu z ludźmi, które kończy się śmiercią jego matki. Dzieło zostało docenione zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem jest 3 miejsce na liście 10 najlepszych filmów w 10 klasycznych gatunkach filmowych, stworzonej przez Amerykański Instytut Filmowy. Dzieło doczekało się również kontynuacji o tytule „Bambi II”.
Tytuł ujrzał światło dzienne 8 sierpnia 1942 roku w kinach na całym świecie
Gdzie możemy obejrzeć „Bambi” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Gdzie jest Nemo

  Zobacz także  


Bambi – opis fabuły

W środku lasu rodzi się jelonek, nowy książę lasu. Bambi, bo tak ma na imię ów jelonek, poznaje las i jego obyczaje. Pomaga mu w tym jego mama oraz przyjaciele Tuptuś i Kwiatek. Pewnego dnia Bambi poznaje inne sarny i jelenie, a wśród nich swoją rówieśniczkę Faline i swego ojca. Podczas swego pierwszego pobytu na polanie Bambi słyszy strzały, tak wygląda jego pierwsze spotkanie z ludźmi. Nadchodzi zima, teraz Bambi wraz z Tuptusiem poznają las pokryty śniegiem. Kiedy Bambi wraz z mamą są bardzo głodni, gdyż zima się przedłuża, nie zachowują potrzebnej ostrożności i wychodzą na polanę aby spróbować pierwszych listków trawy. Ponownie rozlegają się strzały.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz